Wyszukiwałeś:

Abu X

Dhabi X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Abu Dhabi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

WRC: Ford Focus WRC 2008

Ford of Europe zaprezentował wczoraj (10.01.), wygląd samochodu Ford Focus RSWRC na sezon 2008 Rajdowych Mistrzostw Świata FIA 2008 podczas prezentacjizespołu na Międzynarodowym Salonie Samochodów Sportowych w Birmingham.

 

F1: GP Abu-Dhabi nocą jednak możliwe

Już w ubiegłym roku mówiono głośno, że kibice F1 mogą liczyć nanocny wyścig w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W międzyczasiez Abu-Dhabi napłynęły nowe wieści, które odwróciły sytuacjęo 180 stopni. Teraz jednak jest znowu szansa na powrót do pierwszejwersji rozegrania tego Grand Prix.

 

MAN: 400 autobusów dla Abu Dhabi

Departament transportu z Abu Dhabi zamówił potężną partięmiejskich i międzymiastowych autobusów MAN. Zlecenie, sięgające setekmilionów euro obejmuje łącznie 400 niskopodłogowych autobusów.

 

New Formula - alternatywna F1 na 17 torach

FOTA nie próżnuje i już szykuje się do uruchomienia nowej serii podnazwą New Formula. W planach na sezon 2010 jest 17 wyścigów, w tymMonako i Silverstone.

 

Rajd Polski: Nowy lider WRC, nowy rekord Hołka

Mikko Hirvonen powtórzył sukces z Grecji i drugi raz z rzędu sięgnąłpo zwycięstwo w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 29-letni Fin pewniewygrał ORLEN Platinum 66. Rajd Polski. Było to dla niego dziewiątezwycięstwo w najważniejszym na świecie rajdowym serialu. Krzysztof Hołowczyczanotował najlepszy występ w WRC w historii, dojeżdżając na szóstejpozycji.

 

Wyjątkowa Klasa G

Powstał tylko jeden egzemplarz tego samochodu. I trafi on w nie byle jakieręce, bo właścicielem stuningowanego przez firmę A.R.T. Mercedesa G55 AMGbędzie Rodzina Królewska z Abu Dhabi.

 

Sebastian Vettel jedzie po wirtualnym torze w Abu Dhabi

 

Wirtualny przejazd po torze w Abu Dhabi - mojeauto.pl

 

F1: Ostatnie testy opon Pirelli

W Abu Dhabi odbyły się ostatnie prywatne testy opon Pirelli dowyścigów Formuły 1. Pierwszy raz w historii F1 ponad pięciokilometrowytor Yas Marina został pokryty wodą, by przeprowadzić niepowtarzalnedwunastogodzinne próby nocne.

 

F1: DRS dwa razy w Abu Zabi

Podczas nadchodzącego Grand Prix Abu Zabi, na torze Yas Marina sędziowiepostanowili wyznaczyć dwie strefy DRS. Taka decyzja ma zwiększyć liczbęmanewrów wyprzedzania na tym wymagającym pod względem technicznymobiekcie.

 

i1 Super Series: dorównać F1

Stworzyć serię wyścigową to nie problem, oczywiście jeśli mamy odpowiednie zaplecze finansowe. Później musimy postarać się o zaplecze techniczne i możemy cieszyć się ściganiem. Jednak nawet jeśli mamy pieniądze i technologię to musimy zmierzyć się z jednym ważnym problemem:F1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Abu Dhabi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019