Wyszukiwałeś:

Active X

Brake X

Assist X

2 X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Active Brake Assist 2

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Dzień off-road u Nissana

W upalny lipcowy czwartek (dokładnie 17 lipca, jak powiedział pewien Kaowiec),na farmie Makedońskich koło Warszawy Nissan zaprezentował swoje terenowemodele w akcji.

 

Actrosem do Księgi Rekordów Guinessa

Dokładnie 19,44 l oleju napędowego na 100 km bądź też w przeliczeniuniecałe 0,8 litra na 100 tonokilometrów (tkm) – oto wynik jazdytestowej samochodu ciężarowego Mercedes-Benz Actros o ładowności 40 ton, natrasie 12 728,94 kilometrów. Jest to wynik rekordowy i wedługobserwatorów „Księgi Rekordów Guinnessa” zasługujena wpis jako światowy rekord w kategorii „Najbardziej ekonomiczny40-tonowy samochód ciężarowy” („The most fuel efficient 40ton Truck”).

 

Aktywne hamowanie w ciężarówkach

Oto nowy kamień milowy w technologii bezpieczeństwa samochodówciężarowych. Mercedes wprowadza właśnie system Active Brake Assist 2,który zmniejszy ryzyko lub skutki kolizji.

 

FuturAuto 2011 dla Active Brake Assist 2

Trzy miesiące po światowej premierze na IAA w Hanowerze, system Active BrakeAssist 2 otrzymał pierwszą nagrodę. Belgijscy dziennikarze motoryzacyjnidocenili zalety systemu , który pozwala na uniknięcie tylnych kolizji iprzyznali mu wyróżnienie "FuturAuto 2011".

 

Nowy Mercedes-Benz Antos

Już wkrótce gama ciężarówek Mercedes-Benz wzbogaci się okolejnego przedstawiciela. Antos to pierwsza ciężarówka zaprojektowanaspecjalnie z myślą o zróżnicowanych potrzebach ciężkiego transportudystrybucyjnego. Trwają właśnie testy zakamuflowanych egzemplarzy modelu.Jego premiera odbędzie się podczas wrześniowych targów pojazdówużytkowych w Hanowerze.

 

Antos - klasa sama w sobie

Czy to żywność, olej opałowy, materiały budowlane, czy też transportkomunalny — Antos z dopuszczalną masą własną 18–26 ton doskonalesprawdza się w transporcie regionalnym. Mercedes-Benz Antos, to pierwsza seriasamochodów ciężarowych wyspecjalizowanych w ciężkim transporciedystrybucyjnym.

 

Skoda Octavia III: Pierwsza jazda

Na miejsce prezentacji nowej generacji Octavii Skoda wybrała portugalskiewybrzeża prowincji Algarve, jedno z najbardziej cenionych przez serferówmiejsc na ziemi. To nie przypadek. Trzecia seria ma bowiem sprawić, że tennajważniejszy model w gamie czeskiego producenta, będzie nadal w stanieutrzymać się na wysokiej fali sprzedaży.

 

Nowa Skoda Octavia - znamy wyposażenie

Wchodząca na polski rynek w marcu nowa generacja Skody Otavii z pewnością maduże szanse, by w dalszym ciągu być jednym z liderów, jeśli nieliderem na rynku aut nowych. Pomocne w tym będzie z pewnością dość bogatewyposażenie czeskiego bestsellera.

 

Już nie taki brzydki

Poprzednia generacja Ssangyonga Rodiusa została okrzyknięta najbrzydszym autemna świecie. Od tego czasu trochę jednak minęło, koreański koncern najpierwwycofał się z Europy, a następnie był nawet na skraju bankructwa. Jednakpowrócił i w Genewie prezentuje całkowicie odmienioną, nowągenerację swojego 7-miejscowego vana.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Active Brake Assist 2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019