Wyszukiwałeś:

ActiveHybrid X

3 X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ActiveHybrid 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Dwie hybrydowe beemki

BMW mocnym akcentem chce wejść w świat pojazdów hybrydowych. Nazbliżającej się wystawie samochodowej we Frankfurcie premierę mieć będąod razu dwa takie modele - BMW ActiveHybrid X6 oraz seria ActiveHybrid 7.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Najpopularniejsze BMW będą też hybrydami

BMW będzie kolejnym koncernem motoryzacyjnym, który postawi na hybrydy.Już wkrótce oferta firmy z Bawarii powiększy się o hybrydową serię5, a nieco później również i o benzynowo-elektryczną"trójkę".

 

Za 120 zł najdalej zajedziesz w...

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził ciekawy test, porównując 241różnych modeli pod kątem liczby przejechanych kilometrów napaliwie o wartości 30 euro.

 

Cichociemny następca BMW 6 + [VIDEO]

BMW postanowiło w bardzo nietypowy sposób zrobić szum wokółnastępcy aktualnego modelu Serii 6. Na tzw. anty-blogu prezentowane są cojakiś czas kolejne porcje materiałów dotyczące następcy"szóstki".

 

BMW ActiveHybrid 5

Bawarski producent przedstawił hybrydową wersję serii 5. Tym samym hybrydowa5 stała się trzecim członkiem rodziny ActiveHybrid. Oprócz niej wgamie modelowej znajduje się BMW ActiveHybrid 7 oraz ActiveHybrid X6.

 

BMW Serii 3 Sedan

Kilka godzin temu miała w Monachium miejsce premiera nowego modelu bawarskiegokoncernu. Kurtyna opadła i już wiemy jaka jest nowa seria 3. PrzedstawiamyWam szóstą generację "trójki".

 
 

Kia Optima Hybrid: Jedyna taka w segmencie

Kia Optima to świetnie prezentujący się samochód, którywyróżnia się w segmencie D  nie tylko stylistyką, ale i ekologiczną ofertą. Oprócz wersji benzynowej i wysokoprężnej możemy zakupić Optimę Hybrid. Czy taki krok będzie najlepszą decyzją w naszym życiu?

 

Samsung zrobi dla BMW ogniwa akumulatorowe

BMW i Samsung podpisały memorandum o porozumieniu na dostawę kolejnych ogniwakumulatorowych dla elektrycznych i hybrydowych modeli bawarskiego koncernu, wtym dla BMW i3 oraz i8.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ActiveHybrid 3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019