Wyszukiwałeś:

Actros

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Actros

Spróbuj też wyszukać: mercedes actros zdjęcia Mercedes Actros 1832 AK 4x4 actros 2011

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

Ponad 65 szynowych Mercedesów Actros do Turcji

Tureckie państwowe przedsiębiorstwo kolejowe (TCDD) sfinalizowało zakup naponad 65 nowych egzemplarzy modelu Mercedes Actros 1832 AK Allrad. Pierwszy,wielozadaniowy Actros, którym możliwa jest jazda zarówno po drodze jak i poszynach został przekazany podczas trwających targów "InnoTrans 2006" wBerlinie.

 

Actros do zadań specjalnych

Dzięki swojej mocnej konstrukcji Actros 4160 SLT jest idealnym ciągnikiemsiodłowym do holowania ciężarów do 500 ton. Nic więc dziwnego, żepojazd ten wykorzystywany jest do transportu tak niecodziennychładunków, jak na przykład rosyjski wahadłowiec kosmiczny.

 

Nowy Actros z tytułem "Truck of the Year 2009"

Podczas Międzynarodowych Targów Pojazdów Użytkowych IAA 2008 wHanowerze dokonano wyboru Ciężarówki Roku 2009. Tytuł"International Truck of the Year 2009" otrzymał nowy Mercedes-BenzActros.

 

Nadjeżdża nowy, dalekobieżny Actros

Nowy, dalekobieżny Mercedes-Benz Actros wkracza właśnie w ostateczną fazętestów. Ciężarówka trafi do sprzedaży już w drugiej połowiebieżącego roku. Jako pierwsza na rynku, będzie spełniać normę emisjispalin Euro VI, obowiązującą od 2014 roku.

 

Nowy Actros w starciu z mistrzem oszczędności

W ramach testu "Record Run 2011" dwa nowe Actrosy wyruszyły wpodróż z Rotterdamu do Szczecina i z powrotem, by na dystansie 10tysięcy kilometrów udowodnić swój niski apetyt na paliwo. Wraz znimi wystartował mistrz oszczędności wśród ciężarówek -Mercedes-Benz Actros poprzedniej generacji. Który z modeli osiągnienajniższe zużycie paliwa?

 

Nowy Actros: większy zasięg, mniejszy apetyt

W teście porównawczym na dystansie 10 tysięcy kilometrówdebiutujący właśnie Mercedes-Benz Actros zmierzył się ze znanym zoszczędności poprzednikiem. Wynik? Nowy model zużywa o 4,5 proc. mniej paliwaprzy spełnianiu normy emisji spalin Euro VI.

 

Nowy Actros Euro VI rusza do pracy

Pierwszy Actros Euro VI został przekazany firmie transportowej Transalliancejako część większego zamówienia na ponad 500 samochodówciężarowych Mercedes-Benz. Ulrich Bastert, dyrektor sprzedaży Mercedes-BenzTrucks, przekazał auta panu Alexandre Michel, właścicielowi i prezesowi GrupyTransalliance.

 

Actros ponownie samochodem ciężarowym roku

Podczas odbywających się w belgijskim Kortrijk międzynarodowych targów„Trailer 2011”, nowemu Actrosowi przyznano prestiżowy tytuł„Truck of the year”. Nagrodę tą Actros otrzymał już po razczwarty!

 

Nowy Actros zdobył nagrodę "European Transport Sustainability Prize 2012"

Nowy Mercedes-Benz Actros zgarnął nagrodę "European TransportSustainability Prize 2012" w kategorii "Ciężarówki powyżej7,5 tony". Jury doceniło go za wyjątkowo niski apetyt, i to przyzachowaniu restrykcyjnej normy emisji spalin Euro VI.

 

Actros zdobył prestiżową nagrodę ?red dot? 2012

Mercedes-Benz kreuje długofalowe trendy w dziedzinie estetyki samochodówciężarowych. Na potwierdzenie tego faktu nowy Actros otrzymał renomowanąnagrodę „red dot”, przyznawaną przez międzynarodowe jury zanajlepsze wzornictwo przemysłowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018