Wyszukiwałeś:

Actyon X

Sports X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Actyon Sports

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Ssangyong Actyon SUT: Pick-up z Korei

Na Międzynarodowych Targach Samochodowych w Busan, Ssangyong prezentuje nowąwersję nadwoziową modelu Actyon. Tym razem koreańska marka zaproponowałaswój model farmerom z Teksasu i Australii, którzy gustują w Pick-upach.

 

Ssangyong Musso Sports: Pracuś przed emeryturą

Pickupy to dość specyficzne samochody. Z jednej strony doskonale nadają sięjako narzędzie pracy, mogą służyć za auta terenowe, w końcu zaś są teżprzejawem otaczającej nas mody. Po kilku dniach, jakie spędził u nasSsangyong Musso Sports, zdecydowanie potwierdzamy tę tezę.

 

Trzy premiery Ssangyonga

15 marca w warszawskim budynku Atrium International BC odbyła się uroczystapremiera trzech nowych modeli SsangYong: Actyon, Actyon Sports oraz"odświeżonego" Rextona II.

 

Actyon Sports, L200, Navara, Ranger: Bitwa pickupów

Pick-upy. Jeszcze kilka lat temu samochody tak rzadko spotykane na polskichdrogach, jak banany i mandarynki w sklepach w czasach realnego socjalizmu.Obecnie przeżywają boom popularności w naszym kraju, głównie zasprawą możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie.Sprawdziliśmy, co jeszcze są w stanie zaoferować auta z paką. Na tapecieMitsubishi L200, Nissan Navara, Ford Ranger i Ssangyong Actyon Sports

 

Actyon Sports: pierwszy pickup z 6-biegowym automatem

Do sprzedaży trafił właśnie Ssangyong Actyon Sports z 6-biegową,automatyczną skrzynią biegów. Jest to pierwszy oferowany na naszymrynku pickup, w którym znalazła się sześciostopniowa przekładniaautomatyczna.

 

promocyjne ceny firmy SsangYong

Firma Ssangyong Poland ogłosiła nową promocję na modele Actyon oraz ActyonSports z rocznika produkcji 2008. Oferta promocyjna obowiązuje do 31 lipca 2008roku.

 

Ssangyong Actyon Sports: Dla leniucha

Ssangyong Actyon Sports dostępny był już z automatyczną przekładnią.Jednak ówczesny czterostopniowy automat nie zdał do końca egzaminu,więc pojawiła się nowoczesna, sześciobiegowa jednostka. Sprawdziliśmywięc, jak sprawdza się ona w dość dużym aucie, jakim jest pickup.

 

Ssangyong w Genewie

Po kłopotach i wycofaniu się z Europy Ssangyong w tym roku powraca na StaryKontynent. Na nadchodzących targach motoryzacyjnych w Genewie pokaże konceptnowego pick-upa.

 

Znamy ceny nowego pickupa marki Ssangyong

Znane są już ceny nowego pickupa SsangYong Actyon Sports, który wPolsce dostępny będzie na początku maja.

 

Ssangyong Actyon Sports: Pozorant

Marka Ssangyong kilka lat temu postanowiła zniknąć na chwilę zmotoryzacyjnej sceny, by po chwili powrócić z mocnym przytupem.Zmieniła się filozofia marki, stylistyka i jakość samochodów, aleniektóre przyzwyczajenia pozostały. Jakie? Dowiemy się sprawdzającmodel, którego nazwę ciężko jest wymówić.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Actyon Sports".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019