Wyszukiwałeś:

Acura

. Znaleziono 111 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Acura

Spróbuj też wyszukać: acura 2005 295KM aro honda accord sanki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 111 wszystkich):

Wszystko o samochodach Acura

Acura to luksusowa marka stworzona przez Hondę głównie na potrzeby rynku amerykańskiego (samochody tej marki dostępne są obecnie m.in. również w Kanadzie i Chinach). W wielu przypadkach modele sprzedawane pod marką Acura są po prostu odpowiednio zmodyfikowanymi wersjami modeli Hondy, które są dos...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Nowe centrum projektowe Acura

W Stanach Zjednoczonych, niedaleko siedziby Hondy, powstanie nowe centrumprojektowe marki Acura. Będą tam powstawać nowe projekty modeli, któretrafią także i do Japonii.

 

Urodzinowe debiuty Acury

Z okazji dwudziestych urodzin marki Acura zostanie zaprezentowana nowa generacjamodelu MDX. Odbędzie się ona podczas międzynarodowych targówmotoryzacyjnych w Nowym Jorku.

 

Acura MD-X Concept

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku zadebiutowałonowe studium koncepcyjne Acura MD-X Concept. Rozświetlona oraz poszerzona linianadwozia to znaki szczególne nowej generacji tego modelu.

 

Debiut Acury w Chinach

Chiny są pierwszym, poza Ameryką Północną, rynkiem, na którymsprzedawane są samochody luksusowej marki Acura. Pierwszymi oferowanymimodelami są sedany Acura RL i TL.

 

280-konny amerykański Accord

Choć oczy europejskich fanów motoryzacji zwrócone są już wstronę Genewy, to warto przypomnieć, iż za oceanem trwa właśnie wystawasamochodowa w Chicago. Jedną z premier jest tam Acura TSX z silnikiem V6.

 

Acura TL

 

Nowa odsłona sportowego sedana klasy średniej - Acura TL

 

Wątek na forum: WARTSZTATY DLA WASZEJ ACURY POLECAM-ODRADZAM

Długo dosyć szukałem jakiegoś całkowicie odrębnego polskiego forum poświęconego marce Acura. Za duży sukces uważam znalezienie niniejszego forum, bo w na większości nawet ogólnych for marka ta jakoś nie znajduje dla siebie miejsca. Wiem, że początkowo była to ekskluzywna wersja Hondy, ale od 1986...

 

Honda NSX: Czy to już wersja produkcyjna?

W Detroit amerykańskie ramię Hondy, Acura zaprezentowała nową wersję koncepcyjnego NSX, który został zmieniony po uwzględnieniu uwag jakie trafiły do Hondy po prezentacji poprzedniego modelu.

 

Acura NSX Evolution Concept

 

Acura przedstawiła ewolucję koncepcyjnego NSX, który rok temu po raz pierwszy pojawił się na targach w Detroit. Samochód do produkcji trafi w 2015 roku i na rynku będzie bezpośrednim konkurentem Nissana GT-R. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018