Wyszukiwałeś:

AdBlue

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: AdBlue

Spróbuj też wyszukać: SCANIA-zbiornik adblue

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Dynafleet - wszystko pod kontrolą

Firmy transportowe zyskały możliwość skuteczniejszej kontroli zużyciapaliwa i emisji spalin. Najnowsza generacja systemu informacji transportowejDynafleet, opartego na technologii internetowej, pozwala szczegółowomonitorować ilość zanieczyszczeń emitowanych przez każdy pojazd we flocie.

 

Europejskie normy emisji napędzają sprzedaż AdBlue

Sprzedaż AdBlue w Polsce mimo kryzysu w branży transportowej, od którejjest uzależniona, nadal rośnie. W 2009 roku osiągnie pułap około 40 mln złna poziomie hurtowym. Sprzedaż napędzają restrykcyjne europejskie wymaganiadotyczące emisji szkodliwych substancji w spalinach.

 

Czysty diesel Mazdy

Mazda zaprezentuje we Frankfurcie samochód z silnikiem diesla,który współpracuje w nowoczesnym katalizatorem połączonym zsystemem redukcji selektywnej (Selective Catalyc Reduction, SCR).

 

Wątek na forum: zbiornik adblue

mam taki problem byłem u mechanika po podłączeniu komputera okazało się że w moim autku jest płyn adblu tylko nie potrafie znaleźć tego zbiornika żeby dolać tego płynu mam volvo s40 z 2005 roku ~Proximo

 

Iveco gotowe na Euro VI

Iveco i FPT Industrial poinformowały opinie publiczna o swojej gotowosci dospełnienia przepisów w nowej normie czystosci spalin Euro VI dziekitechnologii oczyszczania spalin SCR (Selektywna Redukcja Katalityczna),która zostanie wprowadzona w dwóch nowych liniach silnikowychCursor i Tector dla samochodów cieżarowych z segmentu cieżkiego i dlaautobusów.

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld 2011

Na targach Busworld 2011 w Kortrijk firma MAN Truck & Bus przedstawia swoimklientom całą gamę przyjaznych dla środowiska technologii przeznaczonych dlaautobusów miejskich. Wszystkie mają jedną wspólną cechę:oferują szczególnie niskie emisje spalin przy wysokiej ekonomiczności ibazują na podstawowych komponentach, które sprawdzają się od lat wsilnikach MAN.

 

Iveco i Euro VI

Na forum technologii w Turynie, Iveco i FPT Industrial zaprezentowały własnątechnologię – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie spełniające wymaganianormy emisji spalin Euro VI, ogłoszonej w ubiegłym roku oraz swoje planydotyczące zaspokojenia przyszłego zapotrzebowania klientów nazmniejszone zużycie paliwa i niższe koszty eksploatacji pojazdów.

 

Antos - klasa sama w sobie

Czy to żywność, olej opałowy, materiały budowlane, czy też transportkomunalny — Antos z dopuszczalną masą własną 18–26 ton doskonalesprawdza się w transporcie regionalnym. Mercedes-Benz Antos, to pierwsza seriasamochodów ciężarowych wyspecjalizowanych w ciężkim transporciedystrybucyjnym.

 

Wątek na forum: CHIPTUNING, mechanika, diagnostyka, DPF/FAP, regeneracja turbin

Przedstawiamy zakres wykonywanych przez nas usług:nn- Profesjonalny chiptuning,n- Pomiary na homologowanej hamowni podwoziowej,n- Wyłączenie AdBlue,n- Usuwanie zaworów EGR,n- Usuwanie sondy lambdan- Usuwanie filtrów DPF/FAP,nnOD 23 LISTOPADA ŚWIĄTECZNA PROMOCJA NA POWYŻSZE USŁUGI- 20%!!!nnProfesj...

 

Wątek na forum: Silnik OM 654 - szczegóły techniczne

"Spaliny z turbosprężarki trafiają do modułu zawierającego AdBlue"nWTF? Moduł zawierający AdBlue? Znaczy do zbiornika z AdBlue chcecie te spaliny pchać? Powiedzcie to w Stuttgarcie bo oni tam w Mercedesie pewnie jeszcze tego nie wiedzą..... ~hahahahaha

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019