Wyszukiwałeś:

Adam X

Malysz X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Adam Malysz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Małysz: "Debiut zaliczony"

W ubiegłą sobotę Adam Małysz za sterami Porsche Cayenne zadebiutował wrajdzie off-roadowym. Kilka minut po dwunastej, gdy Show Start na WzgórzuAndersa we Wrocławiu zaliczyły już motocykle i quady, na rampie startowejstanął rajdowy pojazd, a na jego pokładzie Adam Małysz i Albert Gryszczuk.

 

Małysz gotowy na Hungarian Baja

Już 26 sierpnia Adam Małysz stanie na starcie pierwszego w swojej karierzerajdu Cross-Country, na którym wystąpi jako licencjonowany kierowcazespołu RMF Caroline Team. Węgierski rajd Hungarian Baja będzie inauguracjąkariery Adama i jednocześnie pierwszym sprawdzianem umiejętności nawymagającej, kilkudniowej trasie.

 

Adam Małysz na Baja Poland

Dziś startuje rajd terenowy Baja Poland, który będzie rozgrywany jako jedna z eliminacji FIA CEZ Cross-Country Trophy. Jednym z zawodników, którzy staną do walki w terenie będzie Adam Małysz startujący zpilotem Rawałem Martonem.

 

Małysz w pierwszej dwudziestce Dakaru!

Główny faworyt i nadzieja Polaków na podium w Dakarze, Krzysztof Hołowczyc po wypadku na trzecim odcinku wycofał się z rajdu, ale powoli wyrasta nowa gwiazda z polskiego obozu. Adam Małysz po etapie z Nazca do Arequipa zajmuje 19. pozycję w generalce.

 

Małysz 15. w Dakarze! Sukces?

W miniony weekend w Santiago de Chile zakończyła się 35. edycja Rajdu Dakar.Najlepszą polską załogą samochodową, po kłopotach i wycofaniu się z rajduKrzysztofa Hołowczyca, okazali się Adam Małysz i Rafał Marton,sklasyfikowani na 15. miejscu w rajdzie.

 

Adam Małysz w Orlen Teamie!

To było nieuniknione. Prędzej czy później Adam Małysz musiałtrafić do Orlen Teamu. Po pożegnaniu Krzysztofa Hołowczyca zespółpotrzebował charyzmatycznej postaci, frontmena, który zastąpiolsztynianina.

 

Adam Małysz gotowy na Dakar!

„Raczej, to że myślisz pozytywnie ma dużo lepszy wpływ na Ciebie,niż to, jeśli myślisz o czymś czego masz nie zrobić albo co źlezrobiłeś", powiedział Adam Małysz po konferencji prasowej."Orzeł z Wisły" jest głodny ścigania i będzie chciał poprawić swój wynik z 2013 roku.

 

Adam Małysz zmienia rajdówkę

Adam Małysz nie będzie już się ścigał w rajdach Toyotą Hilux. Podczasodbywającego się w ten weekend Verva Street Racing na Stadionie Narodowym wWarszawie po raz Małysz ze swoim pilotem Rafałem Martonem zaprezentowaliswój najnowszy pojazd - pustynne buggy SMG 2015.

 

Adam Małysz w lepszej rajdówce!

To oficjalna informacja! Adam Małysz w tym roku, w rajdach terenowych będzierywalizował za kierownicą topowego auta. Polak poprowadzi samochódprzygotowany przez firmę X-Raid.

 

Adam Małysz ambasadorem marki Mini

Adam Małysz to nie tylko polska legenda skoków narciarskich, ale także gwiazda krajowego motorsportu. Po wyborze Mini jako nowej rajdówki, słynny sportowiec zacieśnia współpracę z brytyjsko-niemiecką marką.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Adam Malysz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019