Wyszukiwałeś:

Adam X

S X

. Znaleziono 200 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Adam S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 200 wszystkich):

Opel Adam uderza w Mini i 500-tkę

Opel odsłonił kurtynę i przedstawił nowego aktora na teatralnej scenie motoryzacji. Opel Adam został stworzony by popsszyki Mini oraz producentowi aut z Turynu.

 

Adam Małysz na Baja Poland

Dziś startuje rajd terenowy Baja Poland, który będzie rozgrywany jako jedna z eliminacji FIA CEZ Cross-Country Trophy. Jednym z zawodników, którzy staną do walki w terenie będzie Adam Małysz startujący zpilotem Rawałem Martonem.

 

Siri w Oplu Adam

wystarczy poprosić, a Opel Adam nas posłucha. To wszystko dziękiwspółpracy systemu multimedialnego IntelliLink z systemem Siri Eyes Freedostępnym w telefonach Apple.

 

Opel Adam na LPG

W ofercie Opla niebawem pojawi się model Adam, który będzie dostosowanyfabrycznie do zasilania gazem LPG. Ta wersja małego Opla będzie w staniepokonać bez zatrzymywania dystans ok. 1200 kilometrów.

 

Adam Małysz gotowy na Dakar!

„Raczej, to że myślisz pozytywnie ma dużo lepszy wpływ na Ciebie,niż to, jeśli myślisz o czymś czego masz nie zrobić albo co źlezrobiłeś", powiedział Adam Małysz po konferencji prasowej."Orzeł z Wisły" jest głodny ścigania i będzie chciał poprawić swój wynik z 2013 roku.

 

Silnik 1.4 turbo w Oplu Adamie

Z okazji zbliżających się targów motoryzacyjnych w Paryżu Opelprzygotował specjalną odmianę swojego najmniejszego modelu. We Francjizadebiutuje Opel Aadam S.

 
 

Opel Adam Rock S oficjalnie

W Amsterdamie podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnychodbyła się oficjalna premiera modelu Adam Rocks S.

 

Adam Małysz ambasadorem marki Mini

Adam Małysz to nie tylko polska legenda skoków narciarskich, ale także gwiazda krajowego motorsportu. Po wyborze Mini jako nowej rajdówki, słynny sportowiec zacieśnia współpracę z brytyjsko-niemiecką marką.

 

Opel Adam S: Szybki styl bycia

Z Oplem Adamem S jest jak z najniższymi kategoriami w boksie – niewysocy,o skromnej budowie ciała pięściarze dają często lepsze widowisko, niżreprezentanci wagi ciężkiej. Adam S to gwarancja dużej ilości frajdy z jazdyi częstego bólu pleców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Adam S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019