Wyszukiwałeś:

Adam

. Znaleziono 432 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Adam

Spróbuj też wyszukać: witmar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 432 wszystkich):

Opel Adam uderza w Mini i 500-tkę

Opel odsłonił kurtynę i przedstawił nowego aktora na teatralnej scenie motoryzacji. Opel Adam został stworzony by popsuć szyki Mini oraz producentowi aut z Turynu.

 

Adam Małysz na Baja Poland

Dziś startuje rajd terenowy Baja Poland, który będzie rozgrywany jako jedna z eliminacji FIA CEZ Cross-Country Trophy. Jednym z zawodników, którzy staną do walki w terenie będzie Adam Małysz startujący zpilotem Rawałem Martonem.

 

Adam Małysz w Orlen Teamie!

To było nieuniknione. Prędzej czy później Adam Małysz musiałtrafić do Orlen Teamu. Po pożegnaniu Krzysztofa Hołowczyca zespółpotrzebował charyzmatycznej postaci, frontmena, który zastąpiolsztynianina.

 

Adam się podoba

Opel Adam, najmniejsze, a zarazem najmłodsze dziecko pochodzące z Russelsheim,już zbiera pierwsze laury. Okazało się, że modne kształty tego maluchaprzypadły do gustu jurorom przyznającym wyróżnienie red dot.

 

Siri w Oplu Adam

wystarczy poprosić, a Opel Adam nas posłucha. To wszystko dziękiwspółpracy systemu multimedialnego IntelliLink z systemem Siri Eyes Freedostępnym w telefonach Apple.

 

Opel Adam na LPG

W ofercie Opla niebawem pojawi się model Adam, który będzie dostosowanyfabrycznie do zasilania gazem LPG. Ta wersja małego Opla będzie w staniepokonać bez zatrzymywania dystans ok. 1200 kilometrów.

 

Adam Małysz gotowy na Dakar!

„Raczej, to że myślisz pozytywnie ma dużo lepszy wpływ na Ciebie,niż to, jeśli myślisz o czymś czego masz nie zrobić albo co źlezrobiłeś", powiedział Adam Małysz po konferencji prasowej."Orzeł z Wisły" jest głodny ścigania i będzie chciał poprawić swój wynik z 2013 roku.

 

Opel Adam Rock S oficjalnie

W Amsterdamie podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnychodbyła się oficjalna premiera modelu Adam Rocks S.

 

Adam Małysz ambasadorem marki Mini

Adam Małysz to nie tylko polska legenda skoków narciarskich, ale także gwiazda krajowego motorsportu. Po wyborze Mini jako nowej rajdówki, słynny sportowiec zacieśnia współpracę z brytyjsko-niemiecką marką.

 

Opel Adam S: Szybki styl bycia

Z Oplem Adamem S jest jak z najniższymi kategoriami w boksie – niewysocy,o skromnej budowie ciała pięściarze dają często lepsze widowisko, niżreprezentanci wagi ciężkiej. Adam S to gwarancja dużej ilości frajdy z jazdyi częstego bólu pleców.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019