Wyszukiwałeś:

Adrian X

Newey X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Adrian Newey

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

F1: Newey doda ci skrzydeł

Team Red Bull Racing pokazał, że z małym budżetem też można odnosić dużesukcesy, jeśli w ekipie jest Adrian Newey - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

F1: Czerwony Byk numer 6

Red Bull Racing dokonał dziś prezentacji swojego nowego bolidu RB6. Dziś MarkWebber zaliczy pierwsze jazdy testowe tym samochodem na torze w Jerez.

 

F1: Inżynierowie Red Bulla kuszeni przez konkurencję

Można powiedzieć, że sukces budzi chęć posiadania. Po wywalczeniu tytułumistrzów świata w klasyfikacji producentów, inżynierowie RedBulla mogą przebierać w ofertach składanych przez konkurencyjne zespoły.

 

Newey: "Nie wiem czy nam się to znowu uda"

Kokieteria czy faktyczny stan niewiedzy? Adrian Newey, ojciec ostatnichsukcesów bolidów Red Bull Racing nie jest pewny, czyzespół powtorzy wysoką formę z sezonu 2010 także w przyszłym roku.

 

F1: Newey docenia Renault bardziej niż Ferrari

Adrian Newey jest pod wrażeniem tegorocznego bolidu Lotus Renault GP.Główny projektant Red Bulla docenia francuską stajnię bardziej niżFerrari i McLarena.

 

Adrian Newey wyjaśnia

Adrian Newey to człowiek, który stworzył kilka mistrzowskichbolidów. Obecnie jest autorem mistrzowskiego bolid Red Bulla z tego i zzeszłego sezonu. Brytyjczyk wyjawił dlaczego nie zdecydował się na pracę w Ferrari.

 

F1: Red Bull uważa, że Mercedes coś kombinuje

Większość zespołów zaprezentowało już swoje konstrukcje nanadchodzący sezon. Z tych, które nie przedstawiły jeszcze nowychbolidów to Mercedes jest tym, który jest najbardziej obserwowany.Prezentacja W03 we wtorek 21 lutego.

 

Do Formuły 1 z pomocą Infiniti

Japońska marka należąca do Nissana stworzyła specjalny program InfinitiPerformance Engineering Academy, który pozwoli absolwentomstudiów inżynierskich dotknąć marzeń i pracować w Formule 1.

 

Adrian Newey może zbudować superauto Infiniti

Adrian Newey to żywa legenda Formuły 1. Człowiek, któryzaprojektował kilka zwycięskich bolidów Williamsa, McLarena czy teżRed Bulla. Teraz Brytyjczyk ma być odpowiedzialny za stworzenie swojegopierwszego drogowego auta.

 

Legendarny konstruktor F1 buduje auto z Aston Martinem

Człowiek ten zaprojektował kilka przełomowych bolidów i to on jestojcem sukcesów takich zespołów jak Williams, McLaren, czy teżRed Bull Racing. Dziś Adrian Newey usunął się w cień i zanosi się, żebędzie pracował z Aston Martinem nad hiperautem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Adrian Newey".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019