Wyszukiwałeś:

Aero X

8 X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Aero 8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Pomarańczowa przyszłość Saaba

Niebawem starzejący się Saab 9-5 odejdzie na zasłużoną emeryturę. Zostanieon zastąpiony modelem o bardzo intrygującej, aczkolwiek nowoczesnej sylwetceprzypominającej prezentowanego niedawno pojazdu o nazwie Aero X.

 

Zmiany Morgana Aero 8

Brytyjski producent sportowych samochodów Morgan Motor Companypostanowił nieco odswieżyć swój kultowy model Aero 8. Każdy zezbudowanych egzemplarzy będzie od teraz między innymi wyposażany w pneumatykifirmy Avon Tyres.

 

Bardzo ekskluzywne Porsche

Firma tuningowa 9ff, przygotowująca ekstremalne odsłony samochodówmarki Porsche ma w planach wydanie na świat modelu GT9-R z nowym nadwoziem.Auto będzie pozbawione dachu i trafi do rąk zaledwie trzech klientów.

 

Stać cię na nie?

Już niemal rytualnie magazyn Forbes przygotowuje co jakiś czas rankingnajdroższych samochodów świata. Poznaj topową 10-tkę aut,które gdyby posiadał polski rząd, mógłby sprzedając jeznacząco załatać dziurę budżetową.

 

Pogromca rekordów

Nadchodzi pogromca Bugatti Veyron. Przynajmniej tak do zrozumienia chce nam daćproducent tego samochodu. Zagraniczne media dotarły doszczegółów na temat modelu SSC Ultimate Aero II.

 

SUV od Saaba w Stanach

Saab ostro walczy o przetrwanie. Jest jednak światełko w tunelu. Na rynekwyszedł bowiem całkiem nowy model reprezentujący segment SUV. Jest to Saab9-4X.

 

Morgan Aero Coupe powraca

Brytyjska legendarna marka zaprezentowała swój najnowszy model, Aero Coupe, który zadebiutuje podczas tegorocznego salonu w Genewie. Poprzednik tego auta AeroMax Coupe również debiutował w Genewie.

 

Morgan czaruje teaserem nowego modelu

Do salonu Geneva Motor Show 2015 pozostał już jedynie tydzień. Brytyjski Morgan przedstawił tymczasem kolejne zdjęcie szykowanego na to wydarzeniemodelu.

 

Morgan Aero 8 - nowa interpretacja klasyka

Choć auta marki Morgan własciwie się nie starzeją, to raz na jakiś czas Brytyjczycy zastępują je nowymi modelami. 15 lat od rozpoczęcia produkcjimodelu Aero ujrzeliśmy zupełnie nową generację tego auta.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Aero 8".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018