Wyszukiwałeś:

Aero X

x X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Aero x

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Wątek na forum: Saab Aero X: Bio-myśliwiec

Sliczne autko nie z tej ziemi... Spelnione marzenie... ~afa

 

Saab Aero X: Bio-myśliwiec

Salon Samochodowy w Genewie będzie miejscem debiutu koncepcyjnego pojazdu markiSaab o nazwie Aero X. Dwumiejscowe, sportowe Coupe ma łamać wszelkie kanonydotychczasowej myśli technicznej.

 

Pomarańczowa przyszłość Saaba

Niebawem starzejący się Saab 9-5 odejdzie na zasłużoną emeryturę. Zostanieon zastąpiony modelem o bardzo intrygującej, aczkolwiek nowoczesnej sylwetceprzypominającej prezentowanego niedawno pojazdu o nazwie Aero X.

 

Saab: Było lotnictwo, jest narciarstwo

Prototyp samochodu Aero X Saaba inspiracją dla nowej linii nart Salomona. Wskład nowej linii wchodzą cztery różne modele nart, a jej "flagowy" model,Aero X, oferuje nowe możliwości amatorom carvingu.

 

Saab 9-3: Jeszcze więcej Aero-X

Jakiś czas temu w globalnej sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Saaba 9-3,który właśnie przechodzi face-lifting. Pomimo tego, za kulisami powstaje jużnowa generacja tego modelu. Po pierwszych wizualizacjach widać, że jegowygląd nawiązuje jeszcze bardziej do głośnego konceptu, Aero-X.

 

Lodowy Saab

Wszyscy, którzy będą chcieli zobaczyć nowy koncept Saaba, powinniubrać się ciepło. Prezentacja nowego modelu odbywa się właśnie w znanym nacałym świecie hotelu ICEHOTEL w szwedzkim Jukkasjarvi.

 

Szwedzka konkurencja MINI

Podczas tegorocznych targów w Genewie Saab zaprezentował w końcuswój długo oczekiwany model. Model 9-X BioHybrid, stylizowany wedługzałożeń konceptu Aero-X ma być skandynawską konkurencją dla MINI Coopera.

 

Saab 9-X najlepszym konceptem Genewy

Samochód koncepcyjny 9-X Biohybrid szwedzkiej marki Saab został uznanyza najlepszą premierę tegorocznego salonu samochodowego w Genewie. Tytułprzyznawany co roku przez amerykański magazyn Auto Week wygrał dziękipołączeniu emocjonującej i pełnej dynamizmu sylwetki z nowoczesnąeko-technologią.

 

SUV od Saaba w Stanach

Saab ostro walczy o przetrwanie. Jest jednak światełko w tunelu. Na rynekwyszedł bowiem całkiem nowy model reprezentujący segment SUV. Jest to Saab9-4X.

 

Wiemy, co Nissan pokaże w Tokio

Przez kilka dni Europejczycy emocjonowali się premierą nowej generacjiQashqaia. Modelu tego nie zobaczą jednak goście wystawy w Tokio, co jednak nieoznacza, że w stolicy Japonii na stoisku Nissana będzie "wiałonudą".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Aero x".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019