Wyszukiwałeś:

Afryka

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Afryka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Wątek na forum: Małysz popiera Zakopiankę

No to mamy głos Szamana, Najsprawnieszego i Najbogatszego. Jeszcze się musi wypowiedzieć Straszyzna. Jak w afrykańskiej wiosce... ~as

 

Hummer prosto z Afryki

Koncern General Motors zamierza uczynić Afrykę Południową główną baząeksportową dla samochodu Hummer H3. Pierwszy model ma zjechać z liniiprodukcyjnej już w ostatnim kwartale 2006 roku.

 

Niebezpieczna Nigeria

Nigeria była kolejnym etapem wyprawy Fiat Panda Cross around Africa 2007.Obecnie Jolanta Czupik oraz Dominik Stokłosa są już w Kamerunie. A przed nimijeszcze Kongo, Angola, Namibia...

 

Nowy Dakar, nowe wyzwania

Największe wyzwanie motosportu, Rajd Dakar zostanie rozegrany na zupełnienowym terenie. Po 29 latach spędzonych w Afryce, odcinki specjalne tegoklasyka, po raz pierwszy w historii przebiegać będą po kontynenciepołudniowo-amerykańskim. Przed nowymi wymaganiami trasy muszą jednak stanąćnie tylko sami zawodnicy, ale także samochody.

 

Wątek na forum: Samochód(?) przyszłości Chevroleta

Jeśli kupią to miliony mieszkające na północ lub na południe od 25 równoleżnika i na ich miasta spadnie śnieg w zimie, to milionom pozostanie tylko Modlitwa, aby ten śnieg stopniał do następnego dnia. Służby miejskie jak zwykle będą zaskoczone pojawieniem się śniegu. A miliony pozostaną w mieszk...

 

Nowy sedan Renault

Na wystawie w Moskwie Renault zaprezentowało swojego nowego sedana klasyśredniej o nazwie Latitude. Auto na początku trafi na rynki afrykańskie, doRosji i Ukrainy, a dopiero później do pozostałych krajów Europy.

 

Wątek na forum: Honda Civic: Już nie szokuje, ale...

Warto by wspomnieć, że właśnie zakończono sprzedaż w Europie Civic Type-R w wersji 3D. 4D, tego co był dostępny w Japonii już od jakiegoś czasu nie produkują. Właściwie to 3D jeszcze będzie, ale głównie na rynek afrykański i australijski. Tak więc Honda pozbyła się ostatniego modelu który nawią...

 

Renault Truck na misji w Afryce

W celu udzielenia wsparcia Światowemu Programowi Żywnościowemu w wypełnianiujego misji, firma Renault Trucks utworzyła mobilną jednostkę szkoleniową wpięciu krajach Afryki Wschodniej, w okresie trzech miesięcy, w celuprzeszkolenia mechaników ŚPŻ z zakresu najbardziej zaawansowanychtechnik obsługi technicznej. Jest to misja podkreślająca zaangażowanie firmyRenault Trucks w działania ŚPŻ oraz przygoda, która umieszcza pojazdciężarowy jak najbliżej potrzeb najbiedniejszych populacji.

 

Grupa PSA atakuje rynek afrykański

Grupa PSA Peugeot Citroen rozpoczęła ofensywę na rynkach afrykańskich orazna Bliskim Wschodzie. Ważnym krokiem w tej strategii będzie nowa fabryka wMaroku.

 

Wielton podbija Europę

Firma Wielton to trzeci największy producent przyczep i naczep w Europie.Spółka z Wielunia zainwestuje około 6,5 mln złotych w mieścieAbidżan, leżącym na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Powstanie tam montownia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019