Wyszukiwałeś:

Agera X

R X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Agera R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Koenigsegg Agera R pobił rekord Guinessa

Szwedzka marka Koenigsegg ma powody do dumy. Wczoraj model Agera R pobił r>rekord Guinnessa osiągając od 0 do 300 km/h czas 14.53 sekundy. Oprócz r>tego samochód pobił 5 innych rekordów.

 

Koeningsegg: Nadchodzi szwedzki wojownik

Na salon samochodowy w Genewie to miejsce premiery nowego modelu ze Szwecji.r>Niestety nie będzie to nowy model Saaba. W Szwajcarii Keningsegg zaprezentujer>zmienioną Agerę R.

 

Koeningsegg stworzył specjalną wersję Agery

W szwedzkiej fabryce hiperaut, tworzonych od kilku lat przez pasjonata i r>wizjonera Christiana Von Koeningsegga powstała specjalna wersja najnowszegor>modelu szwedzkiego producenta - Agera R BLT.

 

Czy Koenigsegg szykuje niespodziankę?

Szwedzki producent hiperaut przedstawił zdjęcie, które jestr>zapowiedzią premiery mającej zadebiutować na targach w Genewie. Czyr>nadchodzi kolejna wersja Agery R?

 

Jubileuszowy Koenigsegg Agera S Hundra

Koenigsegg w tym roku świętuje swoje 10. urodziny. Od momentu założeniar>firmy do teraz szwedzka firma wyprodukowała 100 samochodów. Z tejr>okazji Christian von Koenigsegg postanowił dać światu wspaniały prezent wr>postaci specjalnego auta z numerem 100, którym jest Agera S Hundra.

 

Najszybsze auta świata

Kilka dni temu w świecie supersamochodów rozgorzała dyskusja na tematr>tego, komu należy się tytuł najszybszego samochodu na świecie i któryr>wynik jest ważny. We wszystko wmieszała się jeszcze organizacja przyznającar>tytuły Guinessa.

 

Koenigsegg Agera One:1 pojedzie w Goodwood

Hiper-samochód ze Szwecji zaprezentuje moc swoich 1322 koni mechanicznychr>już w przyszłym miesiąciu podczas Goodwood Festival of Speed (26-29.06.).

 

Koenigsegg szykuje nową Agerę na targi w Genewie

Na swoim oficjalnym profilu na portalu Facebook, szwedzki producent hiperautr>zapowiedział swój najnowszy model. Samochód zadebiutuje na r>targach Genewa Motor Show.

 

Koenigsegg szykuje nowość na Genewę

Targi w Genewie lada moment, a Koenigsegg nie próżnuje. Szwedzkir>producent supersamochodów zaprezentuje na nadchodzącej imprezie modelr>Agera S.

 

Ostatni wyprodukowany egzemplarz Koeningsegg Agera R na sprzedaż

Diler marki Koeningsegg sprzedaje ostatni egzemplarz modelu Agera R.r>Samochód wyceniono na prawie 2 mln euro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Agera R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019