Wyszukiwałeś:

Agila

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Agila

Spróbuj też wyszukać: agila zbiornik paliwa agilaudi a4 b5 wagon r+

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Wszystko o samochodach Opel Agila

Opel Agila, który na europejskim rynku zadebiutował w 2000 r., był jednym z kilku modeli wytwarzanych w Gliwicach. Jednak nieco kontrowersyjny design sprawił, że auto to nie cieszyło się zbyt dużym powodzeniem. W 2007 roku, na wystawie we Frankfurcie, zadebiutowała druga generacja Agili, która dz...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Opel Agila: jestem za a nawet przeciw

3.25 w starej wersji Agili miałem wrażenieże samochód przewróci się na każdym "szybszym" zakręcie-być może nowaAgila przez to że jest niższa nie ma z tym problemów.Dziś samochodu tego bymnie kupił,ale patrząc z perspektywy czasu,przejechanych kilom...

 

Wątek na forum: Nowy Opel Agila

jak była brzydka, tak jest brzydka nadal, pudelko zawsze bedzie pudelkiem ~brzydal

 

Wątek na forum: IAA Frankfurt 2007: Opel Agila

je suis Mr nestor soro un docteur au chu de cocody j'ai vue votre Opel Agila et je suis interresser si la voiture est toujours disponible je vous enprir contacter moi svp ~nestor_soro@yahoo.fr

 

Nadchodzi nowa Agila

Nowy Opel Agila ma z wyglądu nawiązywać do Corsy, z wielkości do Modusa, a zceny do Fiata Pandy. Jego debiut planowany jest dopiero na tegoroczną jesień,a dokładniej podczas targów we Frankurcie. Pomimo tego, pierwsze zamaskowaneegzemplarze są już intensywnie testowane na niemieckich ulicach.

 

Ostania Agila wyjechała z Gliwic

W dniu dzisiejszym z taśm produkcyjnych fabryki GMMP w Gliwicach zjechałostatni Opel Agila. Produkcja tego modelu rozpoczęła się w lutym 2000 roku.Ostatnia Agila jest srebrna z silnikiem 1,2 l i trafi do włoskiego dealeraOpla.

 

Nowy Opel Agila

Opel przedstawił pierwsze informacje na temat drugiej generacji modelu Agila.Przeznaczony dla miejskich dżungli samochód swoją premierę świętowaćbędzie na targach IAA we Frankfurcie. Do sprzedaży trafi na początkuprzyszłego roku.

 

Opel Agila: Niemiecki bliźniak

Wygląd poprzedniej generacji Agili mógł przyprawić o niezbyt miłygrymas twarzy. Nastąpiła jednak zmiana pokoleniowa i już Opel nie musi sięwstydzić swojego najmniejszego przedstawiciela. Czy to jednak wystarczy doodniesienia sukcesu?

 

W tym modelu poduszka może się nie otworzyć

General Motors Poland rozpoczął akcję serwisową modelu Opel Agila A z powodumożliwego ryzyka, iż w razie wypadku nie otworzy się przednia poduszkapowietrzna.

 

Agila najbardziej niezawodnym autem Wielkiej Brytanii

Agila, znana na Wyspach Brytyjskich pod marką Vauxhall, została uznana najbardziej godnym zaufania autem na tamtejszym rynku przez firmę WarrantyDirect.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018