Wyszukiwałeś:

Aileron X

Spyder X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Aileron Spyder

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

 
 

Spyker z silnikiem Corvette ZR1

Spyker Aileron Spyder był juz zapowiadany od dłuższego czasu. Jednak dopieroteraz pojawiły się dokładniejsze detale na temat tego samochodu. Okazujesię, że zasili go jednostka z Corvette ZR1.

 
 

Spyker sprzedany?

Jak donosi serwis AutoCar holenderski Spyker został sprzedany amerykańskiemuprzedsiębiorstwu North Street Capital. Producent sportowych aut jak na razienie potwierdził tej informacji.

 

Spyker C8 Aileron z turbodoładowaniem

Spyker C8 Aileron to samochód, który swoim urokiem zachwyca od2008 roku, kiedy to po raz pierwszy został zaprezentowany na targach w Genewie. Jednak jego nasłabszym elementem jest silnik. To ma się zmienić.

 

Spyker szykuje rywala dla Porsche 911

Porsche 911 w  nadchodzących latach nie będzie miało łatwego życia. Kiedyś musiało mierzyć się jedynie z Ferrari, ale to już przeszłość. Ostatnio kilku producentów zapowiedziało, że pracuje nad stworzeniem konkurenta dla 911. Do Maserati i Mercedesa dołącza Spyker.

 

Spyker Cars nad finansową przepaścią

Holenderskie media donoszą o zajęciu przez komornika dużej części majątkumarki Spyker Cars. To wynik niezapłaconych podatków przez producentaluksusowych samochodów.

 

Spyker nie trafi pod młotek

Holenderski producent supersamochodów, firma Spyker, nie miał ostatnionajlepszego czasu. Z powodu braku płynności finansowej firma popadła wdługi.

 

Kolejny producent bankrutuje

Najczarniejszy scenariusz właśnie wszedł w fazę realizacji. Oto holenderskamarka, która przymierzała się do zakupu szwedzkiego Saaba terazpodzieliła jego los. Spyker bankrutuje.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Aileron Spyder".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019