Wyszukiwałeś:

AirKeep

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: AirKeep

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Continental: Dwie nowe gamy opon

Continental stawia na bezpieczeństwo oraz ekonomię transportu drogowego.Koncern rozpoczyna produkcję dwóch nowych opon serii 2 Gamy R i L.Obydwa modele, przeznaczone są do transportu szosowego w ruchu regionalnym idługodystansowym, będące zupełnie nowymi konstrukcjami, wyposażone są wnowoczesne rozwiązania do codziennego użytku w trudnych warunkach.

 

Nowa opona Continental HSR 2

Continental wyprodukował nową oponę autokarową do użytku mieszanego naregionalnych oraz długich trasach. Nowe HSR 2 dzięki szeregowi technicznychinnowacji charakteryzują się lepszą ekonomią użytkowania oraz większymkomfortem jazdy. Najnowszej generacji opony znajdują zastosowaniezarówno na osi kierującej, jak i napędowej.

 

Zimowe premiery Continentala

Continental zaprezentował nowe modele opon zimowych HSW 2 COACH oraz HTW 2SCANDINAVIA zaprojektowanych specjalnie z myślą o autobusach i naczepach.Jednocześnie firma wprowadza na rynek nowo opracowane opony zimowe HSW 2SCANDINAVIA na oś kierowaną oraz HDW 2 SCANDINAVIA na oś napędową.

 

Continental HD HYBRID dla transportu

Nowe uniwersalne opony Continental HD Hybrid są idealnym rozwiązaniemzarówno przy dalekich trasach jak i w transporcie regionalnym poróżnego rodzaju nawierzchniach. Dzięki nowej technologii bieżnika opołączonej strukturze żebrowo-blokowej, gwarantują one maksymalną trakcjęprzy wyższym poziomie ekonomii. Jest to odpowiedź Continental na nowewymagania dotyczące transportu drogowego.

 

Continental HTL2 ECO-PLUS - nowa generacja opona do naczep

Nowa opona długodystansowa HTL2 ECO-PLUS to uzupełnienie gamy produktówContinental dla długodystansowego transportu międzynarodowego. HTL2 ECO-PLUSwyposażono w nowoczesny karkas oraz bieżnik skonfigurowany specjalnie podkątem transportu długodystansowego. Opona ma jeszcze bardziej zoptymalizowaćspalanie i wydłużyć żywotność.

 

Nowe opony Continental do pojazdów dostawczych

Nowe opony LSR1+ na oś kierowaną i LDR1+ na oś napędzaną to odpowiedźfirmy Continental na zróżnicowane wymagania stawiane ogumieniueksploatowanemu w transporcie regionalnym i międzyregionalnym. Ogumienie naobręcze o średnicy 17,5 cala przeznaczone do intensywnej eksploatacji wdystrybucji towarów sprawdza się zarówno w mieście, jak i wdalszych trasach na drogach krajowych i autostradach.

 

Continental oferuje nowe rozmiary opon

Continental oferuje nowe rozmiary opon HTL2 i HTR2. Najnowsza generacja 17,5calowych opon szczególnie dobrze nadaje się do naczep o dużejładowności i wysokości do 3 metrów, a także niskopodwoziowych.Podobnie jak wszystkie opony z drugiej serii, ta generacja może poszczycićsię walorami ekonomicznymi dzięki niskiemu oporowi toczenia i dużymprzebiegom.

 

Zwiększyć bezpieczeństwo w autobusach

Odpowiedni dobór opon zaprojektowanych z myślą o danych warunkachużytkowania może mieć decydujące znaczenie dla kondycji firmy. Autobusygrzęznące w śniegu lub blokują oblodzone drogi, stanowią zagrożenie dlażycia ludzkiego i narażają operatorów na niepotrzebne koszty.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019