Wyszukiwałeś:

Aixam

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Aixam

Spróbuj też wyszukać: ligier microcar bellier

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Ekologiczny Paryż

Powoli zbliża się już koniec wystawy samochodowej w Paryżu. Czas więc napierwsze podsumowania. Z całą pewnością można stwierdzić, iż motywemprzewodnim tegorocznej edycji targów była ekologia i walka oograniczenie emisji dwutlenku węgla. Różnego rodzaju ekologicznerozwiązania można było spotkać niemal na wszystkich stoiskach.

 

Zaleją nas małe autka

Coraz większy ruch na drogach, a także coraz bardziej zaostrzone normy emisjiCO2 spowodują, że w najbliższej przyszłości czeka nas boom w sektorzemikrosamochodów. W ciągu najbliższych 3 lat, na europejskim rynkupojawi się nawet 60 takich nowych modeli.

 

Polaris inwestuje w produkcję pojazdów terenowych

Firma Polaris Poland Sp. z o.o., będąca spółką Polaris IndustriesInc., otrzymała zezwolenie na działalność na terenie WałbrzyskiejSpecjalnej Strefie Ekonomicznej w Opolu. Nowa fabryka będzie pierwsząlokalizacją spółki w Europie produkującą pojazdy terenowe.Spółka planuje rozpocząć budowę nowego zakładu w trzecim kwartalebieżącego roku.

 

Polaris w budowie

Polaris Industries na ulicy Wspólnej oficjalnie rozpoczął budowęzakładu produkcyjnego. Będzie to pierwszy zakład spółki w Europieprodukujący pojazdy terenowe. Przewidywany start produkcji to początekprzyszłego roku, inwestor zobowiązał się zatrudnić przynajmniej 350pracowników.

 

Motor Show w Poznaniu - pierwsze informacje

Między 10 a 12 kwietnia będziemy mieli okazję zwiedzać wystawy na targachMotor Show w Poznaniu. Nie zabraknie na nich polskich premier aut, któreniebawem wyjadą na nasze drogi - sprawdźcie, czego można się spodziewać.

 
 

Przegląd rynku: mikroauta na prawo jazdy kat. AM

Jeśli Wasze dzieci mają przynajmniej 13 lat i 9 miesięcy, a na bankowych kontach zalega ok. 40 tysięcy złotych gotówki to możecie pomyślećnad zmotoryzowaniem swoich pociech. Nie skuterem, a fabrycznie nowym samochodem.

 

Mikrosamochody oblały testy zderzeniowe

Aixam, Bajaj, Microcar i Chatenet - to jedne z najpopularniejszych mikrosamochodów w Europie, a także w Polsce. Ich największy fenomen to fakt, że można nimi kierować mając jedynie 14 lat. Ale wg organizacji EuroNCAP, takie pojazdy to trumny na kołach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019