Wyszukiwałeś:

Alan X

Permane X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Alan Permane

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

F1: Szefowie Renault chwalą swoich kierowców

Zarówno Eric Boullier, główny dowodzący w zespole Renault jak iszef inżynierów Alan Permane, chwalą postawę swoich kierowców -Roberta Kubicę i Witalija Pietrowa, w zakończonym Grand Prix Chin.

 

F1: Kubica mocny w Monako

Robert Kubica uzyskiwał bardzo dobre czasy podczas czwartkowychtreningów przed Grand Prix Monako. Polak w pierwszej sesji był trzeci,zaś w drugiej zajął szóstą lokatę. Kierowca Renault ma jednakchrapkę na coś więcej.

 

F1: Nadal nie wiedzą co się stało

Tajemnicza awaria Roberta Kubicy podczas Grand Prix Japonii wciąż pozostajeniewyjaśniona. Zespół Renault zamierza przeprowadzić gruntowne badanianapędu i mocowania tylnego koła w bolidzie Polaka.

 

F1: Czego możemy spodziewać się w Yeongam

Pojawienie się nowego toru w kalendarzu Formuły 1 jest więcej niż ciekawymurozmaiceniem cyklu wyścigowych imprez, bo pierwsza edycja Grand Prix Korei wYeongam ma wszelkie przesłanki, by stać się fascynującym widowiskiem.Kierunek trasy wyścigu biegnie przeciwnie do wskazówek zegara przezszybkie i wolne zakręty, długie proste i sektory umożliwiające wyprzedzanie.

 

Kubica: "To był bardzo ciężki wyścig"

Robert Kubica w GP Brazylii był dopiero dziewiąty. O tym, że będzie totrudniejszy wyścig niż spodziewał się sam tego krakowianin jak i całyzespół, przekonaliśmy się już poczas kwalfikacji.

 

F1: Kubica zadowolony z nowych opon

Robert Kubica wziął udział w dwudniowych testach nowych opon Pirelli. Polakprzyznał, że jest zadowolony z nowego ogumienia i musi teraz porównaćjak najwięcej danych.

 

F1: Pierwsze wrażenia Kubicy

We wczorajszym, drugim dniu testów w Walencji za kierownicą nowegobolidu Lotus Renault GP - R31 zasiadł Robert Kubica. Polak pokonał aż 104okrążenia i powiedział, że najważniejszym elementem wśróddokonanych zmian na ten sezon, są nowe opony Pirelli.

 

F1: Permane chwali Pietrowa

Szef inżynierów w ekipie Lotus Renault GP, Alan Permane, chwalitegoroczną postawę Witalija Pietrowa. Według niego, gdyby Robert Kubica w tymsezonie brał udział w rywalizacji nie miałby już takiej przewagi nadRosjaninem jak jeszcze rok temu.

 

F1: Ponowne roszady w Lotus Renault

Alan Permane, dotychczasowy szef inżynierów wyścigowych, odnadchodzącego Grand Prix Japonii będzie pełnił rolę dyrektora operacyjnegozespołu podczas wyścigów. Do tej pory funkcję tą pełnił SteveNielsen, który najprawdopodobniej przeniesie się do Team Lotus.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Alan Permane".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019