Wyszukiwałeś:

Alhambra

. Znaleziono 117 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Alhambra

Spróbuj też wyszukać: alhambra opinie alhambra KONTROLKI alhambra przełącznik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 117 wszystkich):

Wszystko o samochodach Seat Alhambra

Seat Alhambra jest trzecim, po Volkswagenie Sharanie i Fordzie Galaxy, z rodziny bliźniaczych vanów. Jego debiut rynkowy nastąpił w 1996 roku. Sporą zmianę stylistyczną Seat Alhambra przeszedł w 2000 roku, kiedy to w sprzedaży pojawiła się mocno zmodernizowana, ale i ładniejsza wersja.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

SEAT Alhambra najlepszym vanem

SEAT Alhambra, drugi raz z rzędu, wybrany został przez Magazyn Motoryzacyjny"Used Car Buyer" za najlepszy samochód klasy van (MPV),dodając tym samym kolejny tytuł do swej długiej kolekcji nagród iwyróżnień.

 

Taxi Seat

Hiszpański Seat już od kwietnia 2006 roku do swojej oferty wprowadzi specjalnypakiet pozwalający na rejestrację w Niemczech modeli Altea, Toledo i Alhambrajako taksówek.

 

Alhambra z większą mocą

W ofercie modelu Seat Alhambra pojawiła się wersja ze 140-konnym silnikiem 2.0TDI, który zastępuje jednostkę 1.9 TDI 130 KM. Seat z nowym silnikiem jestjuż dostępny w sprzedaży z wyposażeniem Stylance.

 

Oto nowy Seat Alhambra

Pod koniec lata do sieci sprzedaży Seata w Europie trafi nowa generacjaminivana Alhambra. Już dziś jednak Hiszpanie zdradzają pierwsze zdjęcia iszczegóły na temat tego rodzinnego modelu.

 

Nowy Seat Alhambra wyceniony

Co prawda premiera handlowa nowego modelu Seat Alhambra zaplanowana jest nawrzesień, jednak w Hiszpanii sieć dilerska już przyjmuje zamówienia naten nowy model.

 

Nowy Seat Alhambra w Paryżu

Już za kilka tygodni w Paryżu będzie można zobaczyć nową generację SeataAlhambra. Jest to kolejny van po Sharanie, który debiutuje w grupieVolkswagena.

 

Seat Alhambra minivanem roku

Seat Alhambra zdobył tytuł najlepszego minivana w tegorocznej edycjiplebiscytu What Car? Awards.

 

Seat Alhambra po delikatnym face liftingu

Hiszpanie wzięli na warsztat swojego dużego vana i oddają nam go w odświeżonej wersji. Alhambra będzie oszczędniejsza i lepiej wyposażona, ale zmiany wyglądu są bardzo dyskretne.

 

Seat Alhambra: Funkcjonalność jego drugim imieniem

Elektrycznie otwierane przesuwane boczne drzwi, mnóstwo miejsca nabagaże, jeszcze więcej dla pasażerów oraz liczne praktycznerozwiązania na pokładzie - Seat Alhambra potwierdza, że najważniejsze zaletyminivanów nie zmieniają się od lat.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019