Wyszukiwałeś:

Allroad X

Quattro X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Allroad Quattro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Kolejne Quattro

Audi zapaliło zielone światło dla pokazanego na tegorocznych targach NAIAS wDetroit konceptu allroad quattro. Audi A6 Allroad bazujący na modelu A6 kombima trafić do salonów w połowie przyszłego roku.

 

Audi A6 allroad quattro

Elegancki wygląd, luksusowe i komfortowe wyposażenie, bardzo dobrewłaściwości jezdne - choć brzmi to trochę, jak z ulotki reklamowej, tojednak takie jest właśnie nowe Audi A6 allroad quattro.

 

Młodszy brat Allroad`a

Wygląda na to, że Audi A6 Allroad będzie miało mniejszego brata. Zagranicznireporterzy odkryli na jednym z firmowych parkingów w Ingolstadt nietypowysamochód. Było to auto o nadwoziu Audi A4, lecz jego prześwit i detalesugerowały co innego.

 

Audi A4 Allroad quattro

Na wystawie w Genewie Audi zaprezentuje kolejny swój model, którymbez większych obaw będzie można zjechać z utwardzonej drogi. Tym razembędzie to Audi A4 Allroad quattro.

 

Audi A4 Allroad: Między SUV-em a kombi + [VIDEO]

Od maja 2008 roku Audi oferuje swoim klientom wersję kombi modelu A4. Teraz dopolskich salonów niemiecka marka wprowadza wariant Allroad Quattro. Zpermanentnym napędem 4x4 i większym prześwitem.

 

Polska premiera: Audi A6 Allroad

To już trzecia odsłona Audi A6 Allroad. Tym razem jest jeszcze szybsza,oszczędniejsza i ładniejsza. Sprawdzamy czy w tej odsłonie znaczek quattrooraz nakładki na zderzakach i progach to tylko marketing.

 

Audi A6 Allroad Quattro: Dysonans poznawczy

2 w 1, 3 w 1... 12 w 1. Dostaję białej gorączki, kiedy ktoś próbujemi wcisnąć produkt, który jest do wszystkiego, a przy tym "odmienimoje życie". Teoretycznie podobnie jest z Audi A6 Allroad Quattro. Tosamochód całkowicie pozbawiony racjonalnych powodów by go kupić.Mimo to chciałbym go mieć.

 

Audi A6 Allroad quattro - osiągi, silniki, ceny

Odświeżone Audi A6 C7 przeznaczone na rok modelowy 2015 jest już dostępne wsalonach. Wraz ze standardowymi wersjami o nadwoziu limuzyna oraz Avant pojawisię także wersja Allroad quattro.

 

Audi A6 allroad 3.0 TDI: Mój ci on!

Nazwa allroad mówi, że jest to auto na każdą drogą, ale prawda jestzgoła inna. Otóż „uterenowione” kombi z Ingolstad jestuniwersalne, lecz tylko w kwestii rodzaju nawierzchni (śnieg, błoto, asfalt,żwir piasek itd.) Tydzień spędzony z tym autem zrodził we mnie lęk przedpoważnym offroadem.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Allroad Quattro".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018