Wyszukiwałeś:

Alpina X

B5 X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Alpina B5

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

W dniach 3-13 marca odbędzie się pierwsza, a zarazem jedna z najważniejszychtegorocznych wystaw motoryzacyjnych na naszym kontynencie. Jednocześnie,będzie to już jej setna, jubileuszowa edycja. Tak jak i podczas poprzednich,podziewane jest wiele premier nowych aut oraz zawsze ciekawychprototypów. Mojeauto.pl dostarcza informacje o nich na bieżąco.

 

BMW B6 Coupe - alternatywa dla M6

Po premierze BMW Alpina B6 Cabrio na targach IAA we Frankfurcie przyszedł czasna premierę wersji Coupe. Nowa "bawarka", która ma byćkomfortową alternatywą dla modelu BMW M6 zaprezentowana została w Tokio.

 
 

Nie ma M5, ale jest B5

Alpina zaprezentowała pierwszy "teaser" nowego modelu, którybędzie odpowiednikiem długo oczekiwanej wersji M5. Alpina B5 Bi-Turbo zostaniezaprezentowana na festiwalu w Goodwood.

 
 
 
 

Który hamuje lepiej?

Przy zakupie samochodu rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym, czy nasz nowynabytek wyposażony jest w skuteczny układ hamulcowy. Częściej interesuje naswyposażenie dodatkowe, parametry silnika czy spalanie. A przecież hamowanie tojeden z najważniejszych czynników wpływających na bezpieczeństwo wtrakcie jazdy.

 

Najmocniejsza w historii - Alpina B5/B6 Edition 50

Firma zajmująca się tworzeniem supersportowych wersji BMW nie mogła świętować złotego jubileuszu inaczej niż tworząc najmocniejszy wózw swojej historii. Oto Alpina B5/B6 Edition 50.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Alpina B5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019