Wyszukiwałeś:

Alpina

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Alpina

Spróbuj też wyszukać: alpina w46

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

BMW B6 Coupe - alternatywa dla M6

Po premierze BMW Alpina B6 Cabrio na targach IAA we Frankfurcie przyszedł czasna premierę wersji Coupe. Nowa "bawarka", która ma byćkomfortową alternatywą dla modelu BMW M6 zaprezentowana została w Tokio.

 

Alpina B7 dla Ameryki

Firma Alpina, która od wielu lat jest już tuningowym partnerem BMWprzygotowała właśnie model B7, który będzie konkurencją dlaMercedesa S63 AMG na rynku amerykańskim.

 

Nie ma M5, ale jest B5

Alpina zaprezentowała pierwszy "teaser" nowego modelu, którybędzie odpowiednikiem długo oczekiwanej wersji M5. Alpina B5 Bi-Turbo zostaniezaprezentowana na festiwalu w Goodwood.

 
 

Alpina D5 z silnikiem diesla

Firma Alpina znana jest z tego ze od wielu lat bierze samochody marki BMW naswój warsztat i odpowiednio je modyfikuje. Tym razem trafiło na BMWSerii 5 z silnikiem diesla bi-turbo.

 
 

Alpina B3 GTS nie dla każdego

Alpina ma zaszczyt przedstawić swoje nowe dzieło sztuki o nazwie B3 GT3. Samochód powstanie w limitowanej edycji liczącej tylko 99 sztuk.

 

Dwie nowości od Alpiny

Alpina przygotowała właśnie dwa nowe modele. Jeden z nich to limitowanaedycja oznaczona jako B3 GT3, która powstała by uczcić zwycięstwo wADAC GT Masters Championship modelu B6 GT3. Druga natomiast to B6 Biturbo onadwoziu Coupe.

 

Najmocniejsza w historii - Alpina B5/B6 Edition 50

Firma zajmująca się tworzeniem supersportowych wersji BMW nie mogła świętować złotego jubileuszu inaczej niż tworząc najmocniejszy wózw swojej historii. Oto Alpina B5/B6 Edition 50.

 

Alpina spogląda w kierunku aut hybrydowych

Alpina, czy jedna z bardziej renomowanych firm tuningujących samochody BMWzastanawia się nad wprowadzeniem na rynek zmodyfikowanej hybrydy. Oczywiściemówimy tylko o aucie bazującym na, którymś z modeli BMW.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019