Wyszukiwałeś:

Alpine

. Znaleziono 146 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Alpine

Spróbuj też wyszukać: radioodtwarzacz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 146 wszystkich):

Renault Berlinette alpine A110 obchodzi 10. urodziny

Amédée Gordini powiedział kiedyś, że "Modele BerlinetteAlpine zadziwią świat". Przepowiednia ta nie wątpliwie sprawdziła sięa w tym roku model A110 obchodzi 50 urodziny.

 

Caterham stworzy Alpine A110-50

Jakiś czas temu pojawiły się informacje mówiące, o tym że Renaultszuka potencjalnego partnera, który wspomógłby markę przydostarczeniu na rynek produkcyjnej wersji Renault Alpine A110-50. Okazuje się,że Francuzi juz znaleźli współproducenta.

 

Renault i Caterham stworzą następcę Alpiny

Renault już od pewnego czasu wypuszczało sygnały, że zamierza stworzyćsportowy samochód, będący spadkobiercą modeli Alpine. Teraz jużwiadomo, że uczyni to wspólnie z firmą Caterham, z którąwłaśnie francuski koncern zawarł porozumienie o współpracy.

 

Drogowe Renault Alpine w trzy lata

Nad najnowszym  wcieleniem legendarnej Alpine'y czuwają opróczFrancuzów również ludzie z Caterhama. Wspólny projekt narynku w wersji produkcyjnej pojawi się pod koniec 2015 roku.

 

Renault zaprezentowało swój nowy bolid

Uspokajamy, nie chodzi o nowy bolid mający walczyć w Formule 1, a auto,które pod szyldem Alpine będzie rywalizować w wyścigachdługodystansowych. Największym wyzwaniem dla tego prototypu będzie 24h LeMans.

 

Renault samodzielnie stworzy sportowe auto Alpine

Francuski producent samochodów ogłosił odkupienie od firmy Caterhamcałości kapitału Société des Automobiles Alpine Caterham.Sportowe auto Alpine Renault wprowadzi na rynek w 2016 roku.

 

Alpine przygotowało pojazd dla graczy

Kolejny producent przygotował auto stworzone w jednym celu - ku ucieszekonsolowych graczy serii Gran Turismo 6. Poznajcie Alpine Vision Gran Turismo.

 

Sportowe Alpine od Renault

Francuzi aby uczcić 60. urodziny marki Alpine pokazali specjalny model studyjny - Renault Alpine Celebration. Samochód na drogi wyjedzie już w przyszłym roku.

 

Renault Alpine - znamy moc francuskiego bolidu

Na ten model czekamy od lat. Renault Alpine już ukazało się w przedprodukcyjnej formie jako concept car Celebration, a teraz poznaliśmytakże kilka szczegółów na temat napędu sportowego Francuza.

 

Premiera Alpine Vision Concept - pierwsze zdjęcia

Nasz wysłannik znajduje się właśnie w Monte Carlo, gdzie odbywa sięoficjalna prezentacja nowego Alpine Vision Concept. Legendarna marka należącado Renault wraca do łask po ponad dwóch dekadach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019