Wyszukiwałeś:

Altea X

Freetrack X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Altea Freetrack

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Wszystko o samochodach Seat Altea

Seat Altea Freetrack jest już trzecią wersją nadwoziową w gamie modelowej Altei. Altea Freetrack jest wariantem uterenowionym, pierwszym w gamie hiszpańskiej marki z napędem 4x4, zaliczanym do popularnego ostatnimi czasy segmentu crossover. Seat Altea Freetrack bardzo szybko pokonał drogę od prot...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Pierwszy Seat 4x4!

Wczoraj w Genewie producent samochodów marki Seat zaprezentował prototyp onazwie Altea Freetrack, który będzie bazą dla stworzenia pierwszego samochodusportowo-rekreacyjnego spod hiszpańskiej bandery.

 

Uterenowiona Altea

Seat Altea Freetrack ekspresowo pokonał drogę od pojazdu koncepcyjnego dowersji produkcyjnej. Jeszcze jako prototyp debiutował w marcu w Genewie, a jużw dniach 7-17 czerwca zostanie pokazana jego seryjna wersja na targach wBarcelonie.

 

Seat Altea Freetrack - Kombi-quad

Seat systematycznie rozbudowuje gamę modelową Altei. Do zaprezentowanej napoczątku roku przedłużonej wersji XL dołączył teraz wariant dla„aktywnych w terenie”. Seat Altea Freetrack, bo o nim mowa, ma terazzawieść liczną rodzinę nie tylko na wakacje nad Bałtyk, ale też dogórskiego domku w Tatrach.

 

Seat Altea Freetrack: Na różne drogi

Czy pozostanie vanem, czy zaliczymy go do grona SUV-ów bądźcrossoverów - nie ma tak naprawdę większego znaczenia. Ważne, iż SeatAltea Freetrack jest pierwszym modelem hiszpańskiej marki, którym możnazapuścić się bez większych obaw w teren.

 

Seat: 2.0 TDI w Altei Freetrack

SEAT Altea Freetrack 2.0 TDI 140 KM z napędem na 4 koła jest już dostępne wsieci salonów sprzedaży w Polsce, dzięki czemu oferta jednosteknapędowych tego modelu hiszpańskiej marki zawiera teraz trzy różnesilniki, dwa wysokoprężne i jeden benzynowy.

 
 
 
 

Seaty z nowymi silnikami

Modele Ibiza, Leon, Altea oraz Exeo już wkrótce będą oferowane znowymi jednostkami. Wśród nowości pojawią się zarównoturbodoładowane silniki benzynowe TSI, jak i nowa jednostka wysokoprężna.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Altea Freetrack".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018