Wyszukiwałeś:

Altea

. Znaleziono 194 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Altea

Spróbuj też wyszukać: seat altea XL freetrack fiat albea alternator

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 194 wszystkich):

Altea zniszczona!

Dnia 20 sierpnia 2006 roku rozstrzygnęły się losy Seata Altea wiszącego oddziesięciu dni na wysięgniku mającym wysokość przeciętnego wieżowca.Wyrok na samochód przyszedł drogą tysięcy SMS-ów, wysłanych przez ludzibiorących udział w głosowaniu.

 

Seat Altea w rozmiarze XL

Seat poszerza gamę modelu Altea o nową wersję XL. Nowy produkt hiszpańskiejmarki cechują przede wszystkim większe rozmiary nadwozia i bagażnika. Narynku Altea XL będzie rywalizować między innymi z VW Golfem Plus i ToyotąCorollą Verso.

 

Zniszczona Altea - ekspertyza

Zrzucony z wysokości piętnastu metrów, Seat Altea, głównybohater niedawnego show 'Zniszczyć czy ocalić?', poddany został gruntownejekspertyzie przeprowadzonej przez certyfikowanych rzeczoznawców.

 

Seat Altea XL: Rozmiar ma znaczenie

Uniwersalizm. Głównie tą cechą kierował się Seat przy konstruowaniuprzedłużonej wersji modelu Altea XL. Bo jak inaczej określić samochód,który swoimi gabarytami, przestrzenią ładunkową ale też walorami jezdnymigrupuje w sobie charaktery aut o nadwoziu minivan (MPV), kombi i kompakt?

 

Uterenowiona Altea

Seat Altea Freetrack ekspresowo pokonał drogę od pojazdu koncepcyjnego dowersji produkcyjnej. Jeszcze jako prototyp debiutował w marcu w Genewie, a jużw dniach 7-17 czerwca zostanie pokazana jego seryjna wersja na targach wBarcelonie.

 

Seat Altea XL: Większy brat Toledo

Producent samochodów pochodzący wprost ze słonecznej Iberii wyszedł zzałożenia, że jest w stanie stworzyć samochód, który będzienie tylko użyteczny, ale też uniwersalny pod względem oferowanej przestrzeni,zachowując przy tym dynamiczny, południowy charakter. Do tego wszystkiegomożna jeszcze dołożyć ciekawy pakiet stylistyczny i wyjdzie nam modny SeatAltea XL, łączący w sobie cechy minivana, kombi i kompakta.

 

Seat Altea Freetrack - Kombi-quad

Seat systematycznie rozbudowuje gamę modelową Altei. Do zaprezentowanej napoczątku roku przedłużonej wersji XL dołączył teraz wariant dla„aktywnych w terenie”. Seat Altea Freetrack, bo o nim mowa, ma terazzawieść liczną rodzinę nie tylko na wakacje nad Bałtyk, ale też dogórskiego domku w Tatrach.

 

Seat Altea Freetrack: Na różne drogi

Czy pozostanie vanem, czy zaliczymy go do grona SUV-ów bądźcrossoverów - nie ma tak naprawdę większego znaczenia. Ważne, iż SeatAltea Freetrack jest pierwszym modelem hiszpańskiej marki, którym możnazapuścić się bez większych obaw w teren.

 

Seat Altea XL 1,9 TDI: Udany kompromis

Szybkie, ekonomiczne, przestronne, tanie, a do tego jeszcze ładne - takimicechami chciałby się charakteryzować chyba każdy model. Tylko pytanie, czytakie połączenie jest w ogóle realne? Seat Altea XL z 1,9-litrowymsilnikiem ma do tego z pewnością pewne predyspozycje.

 

Seat Altea 1.8 TSI (dłuższy dystans): Praktyczny czy sportowy?

Ładna i nieco nawet agresywna sylwetka w połączeniu z przestronnościąwnętrza minivana sprawiają, że Seat Altea stał się jednym z najbardziejpopularnych modeli tej hiszpańskiej marki. A jeśli dodamy do tego jeszcze160-konną jednostkę TSI, to otrzymamy więcej niż tylko obiecującepołączenie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019