Wyszukiwałeś:

Amarok

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Amarok

Spróbuj też wyszukać: volkswagen amarok lancer amarok opinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Amarok – nowy pickup Volkswagena

Całkowicie nowy pickup Volkswagena, którego nazwa w języku żyjących wpółnocnej Kanadzie i na Grenlandii Inuitów oznacza wilka, pojawisię w sprzedaży już w przyszłym roku. W tym także i w Europie.

 

Pick-up Volkswagena w Dakarze

Jest trwały, wytrzymały i może pokonać niemal każdą trasę: VolkswagenAmarok zaprezentuje swoje zalety podczas najtrudniejszego rajdu świata wstyczniu 2010 r.

 

VW Amarok – wilk rusza na polowanie

Na rynek wchodzi właśnie nowy, mocny gracz w segmencie pick-up. W AmerycePołudniowej od nowego roku a na rynku europejskim w drugiej połowie, pojawisię Volkswagen Amarok. Jego nazwa w języku Innuitów, oznacza wilka -króla pustkowia, symbol siły i wytrzymałości. Takiwedług producentama być nowy Amarok.

 

The Scorpions przetestują VW Amaroka

Muzycy pochodzącego z Hanoweru, znanego na całym świecie rockowego zespołuThe Scorpions, należą do pierwszych fanów Volkswagena Amarok. Cowięcej, postanowili wypróbować tego pickupa osobiście na trudnychodcinkach Rajdu Dakar w styczniu 2010 roku.

 

Produkcja Delphi z Ostrowa trafi do nowych pikapów VW

Firma Delphi opracowała w ścisłej współpracy z Volkswagenem systemynagrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) przeznaczone do nowychpikapów Amarok Volkswagena. Warto podkreślić, że głównemoduły oraz komponenty układów nagrzewania oraz klimatyzacjiprodukowane są w zakładzie Delphi w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Amarokiem dookoła świata

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe po raz kolejny wspomaga walkę z wirusemHIV. W dziesiątą rocznicę World AIDS Awareness Expedition (WAAE) Volkswagenudostępnił aktywiście walczącym z HIV - Joachimowi Franzowi pięćAmaroków ze specjalnym wyposażeniem.

 

Volkswagen Amarok: Wilk syty i owca cała

Mam pomysł jak przekonać ziomków Baracka Obamy, by wreszcie znieśliwizy dla Polaków. Wystarczy, że każdy Kowalski, Nowak iBrzęczyszczykiewicz zadeklaruje, że wybierając się do pracy do StanówZjednoczonych, zabierze ze sobą Volkswagena Amaroka.

 

Volkswagen Amarok Canyon w wersji produkcyjnej

Podczas targów w Genewie Volkswagen zaprezentował koncepcyjny model Amarok Canyon. Teraz na wystawie Samochodów Użytkowych IAA w Hanowerze pojawiła się wersja produkcyjna tego modelu.

 

VW Amarok - zapowiedź zmian w pickupie z Wolfsburga

W oficjalnej prasowej zapowiedzi możemy przeczytać, że Volkswagen Amorok po faceliftingu ma na rynku reprezentować pickupy klasy premium. Volkswagendefiniuje nowy segment, w którym pierwsze skrzypce grać będzie nowyAmarok. Zobacz pierwsze szkice Volkswagena Amaroka po faceliftingu.

 

Wojskowy Volkswagen Crafter z polskiej fabryki

Przeznaczony dla wojska Volkswagen Crafter, wykonany w całości w Polsce, jestjedną z gwiazd Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.Oprócz niego na stoisku Volkswagena wystawione są dwa modele Amarok.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019