Wyszukiwałeś:

America

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: America

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Jeep Grand Cherokee: Mr. Euro-America

Jeep Grand Cherokee należy do mało licznego grona samochodówamerykańskich, które potrafiły znaleźć uznanie nie tylko na rodzimymrynku ale także na bardziej wyczulonym na nowości zza oceanu rynkueuropejskim. Z wypracowaną przez poprzednika popularnością mierzy siękolejny z rodu "wielkich SUV-ów" - Jeep Grand Cherokee trzeciejgeneracji.

 

Mancin i Wisławki ponownie za Oceanem

Andi Mancin i Maciej Wisławski przygotowują się do kolejnego startu w cykluRally America (18-19 kwietnia). Trzecia runda Mistrzostw Ameryki odbędzie sięw stanie Waszyngton, w okolicach miasta Aberdeen.

 

Ekologiczne ciężarówki Daimlera w USA

Amerykański Departament Energetyki DOE (United States Department ofEnergy) ogłosił pod koniec sierpnia przyjęcie Daimler Trucks North America(DTNA) do programu "Czyste miasta" (Clean Cities). W jego ramach DTNAwyprodukuje oraz sprzeda ponad 600 pojazdów ciężarowych z napędemhybrydowym i na gaz ziemny.

 

Kolejne wieści o nowym VW Beetle

Pierwszy retro-car Volkswagena już niebawem doczeka się swojego następcy. Jakujawnił dyrektor zarządzający Volkswagen America, w 2012 roku pojawi sięnowy Beetle.

 

Rząd w Brazylii postawił na autobusy MAN

Spółka MAN Latin America wygrała przetarg, ogłoszony przez rządfederalny w Brazylii, na dostawę 4000 autobusów szkolnych. Tak dużadostawa popularnych "Volkbusów" jest największą w historiifirmy.

 

Kolejny samochód z napędem elektrycznym

Venturi zaprezentowało w Paryżu nowy samochód elektryczny. Tym razemjest to buggy o nazwie America, która faktycznie nawiązuje do KontynentuPółnocnoamerykańskiego.

 
 

Wylicytuj limitowaną edycję Fiata 500

Producenci samochodów w celu promowania swoich modeli prześcigają sięw co raz to nowych pomysłach. Fiat wpadł na pomysł by jeden ze swoich limitowanych modeli sprzedać za pomocą portalu społecznościowego.

 

Jubileuszowy egzemplarz Mitsubishi i-MiEV

Niezależna organizacja pożytku publicznego Plug In America promująca pojazdyelektryczne na terenie USA donosi, że Mitsubishi i-MiEV został symbolicznymstutysięcznym pojazdem elektrycznym typu plug-in sprzedanym w USA.

 

Wątek na forum: 6 mln aut z napędem quattro

Przykra jest niewiedza redaktorów piszących te artykuły. A przecież nie tak dawno, na łamach "Mojego Auta", sami pisali, że SQ5 na rynek północnoamerykański będzie posiadał jednostkę benzynową 3.0TFSI (zresztą tą samą, co ma Porsche Macan S, tylko kilkanaście koni mocniejszą). A na eur...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019