Wyszukiwałeś:

Antos

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Antos

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nowy Mercedes-Benz Antos

Już wkrótce gama ciężarówek Mercedes-Benz wzbogaci się okolejnego przedstawiciela. Antos to pierwsza ciężarówka zaprojektowanaspecjalnie z myślą o zróżnicowanych potrzebach ciężkiego transportudystrybucyjnego. Trwają właśnie testy zakamuflowanych egzemplarzy modelu.Jego premiera odbędzie się podczas wrześniowych targów pojazdówużytkowych w Hanowerze.

 

Antos - klasa sama w sobie

Czy to żywność, olej opałowy, materiały budowlane, czy też transportkomunalny — Antos z dopuszczalną masą własną 18–26 ton doskonalesprawdza się w transporcie regionalnym. Mercedes-Benz Antos, to pierwsza seriasamochodów ciężarowych wyspecjalizowanych w ciężkim transporciedystrybucyjnym.

 

Ekonomiczny, czysty, niezwykle wydajny

Jednym z niepodważalnych atutów wszystkich samochodówciężarowych, dostawczych oraz autobusów produkowanych przez koncernDaimler są starannie dobrane komponenty układu napędowego o wysokiejwydajności. Zapewniają niskie zużycie paliwa, długą żywotność orazwyjątkowo długie okresy międzyprzeglądowe. Imponujące są równieżrozwiązania przyjazne dla środowiska. Mercedes-Benz jako pierwszy producent naświecie wprowadza kompletną gamę silników zgodnych z normą emisjispalin Euro 6 typu heavy duty i medium duty, a tym samym przyjmuje rolę lideraw tej dziedzinie.

 

Spojrzenie w przyszłość telematyki

Równolegle z nowym Mercedes-Benz Antos, system FleetBoard wprowadza noweusługi dla ciężkiego transportu dystrybucyjnego. Poza tym inwestycja wtelematykę dla autobusów i transporterów opłaca się jak nigdydotąd.

 

Nowe pojazdy dystrybucyjne Mercedes-Benz i Fuso

Mleko do supermarketu, paczka pod same drzwi - wszechobecne na ulicach naszychmiast samochody dostawcze i ciężarowe są kręgosłupem regionalnejgospodarki. Gama przyjaznych środowisku, ekonomicznych, uniwersalnychpojazdów Mercedes-Benz i Fuso odgrywa w tym segmencie czołową rolę.Obejmuje ona dynamiczne i przyjazne kierowcy modele, począwszy od nowegosamochodu ciężarowego Mercedes-Benz Antos wyspecjalizowanego w ciężkimtransporcie dystrybucyjnym, aż po miejskie auto dostawcze - Mercedes-BenzCitan.

 

Ciężarowe Mercedesy też z usterkami

W ciężarowych modelach Actros, Antos i Arocs może dojść do awariiinstalacji elektrycznej. Z tego powodu do serwisów Mercedesa w naszymkraju wezwanych zostanie w sumie ponad 1.300 aut ww. modeli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019