Wyszukiwałeś:

Apollo X

R X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Apollo R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Kryzys ominie targi w Genewie

Dokładnie za dwa tygodnie rusza 79. już edycja międzynarodowej wystawyr>samochodowej w Genewie - największa tego typu impreza w Europie w pierwszejr>połowie roku. I choć kryzys w różny sposób nęka branżęr>motoryzacyjną, to jednak wydaje się, iż jakieś większe kłopoty ominąr>genewskie targi.

 

Najdroższe samochody świata wg Forbes'a

Amerykański magazyn Forbes opublikował właśnie listę najdroższychr>samochodów świata, które są marzeniem przeciętnego kierowcyr>Focusa i utrapieniem przeciętnego milionera, bo przecież jest tu tak dużyr>wybór...

 

Gumpert zapowiada premierę w Genewie

Gumpert, to marka, manufaktura, która produkuje auta, które nier>mają urody włoskich samochodów. Dostarczają za to potężnychr>osiągnięć często górując nad włoską motoryzacją. Teraz w Genewier>pojawi się kolejne auto zza Odry.

 

Gumpert Apollo R oraz Apollo Enraged w Genewie

Gumpert to niemiecka marka, która produkuje samochody bardzo r>specyficznej urody. Jednak nie można im odmówić mocy i surowychr>doznań, jakie powinny dostarczać supersportowe auta. W Genewie poznaliśmyr>dwa nowe modele.

 
 

Audi R8 e-tron bije rekord w "Zielonym Piekle"

R8 e-tron napędzane jedynie elektrycznym silnikiem pokonała 20.8 r>kilometrów w czasie 8:09,099 min. Tym samym teraz rekord torur>wśród aut elektrycznych należy do producenta aut z Ingolstad.r>Oczywiście mówa tu o pętli toru Nurburgring. 

 

Coraz lepsze na mokrej drodze

Sezon wymiany opon z zimowych na letnie coraz bliżej. Przedstawiamy zatemr>kolejną porcję testów nowości oponiarskich na 2013 rok. Tym razem daner>udostępnił niemiecki automobilklub ADAC, który wnikliwym testom poddałr>38 różnych modeli opon w dwóch rozmiarach: 225/45 R17 oraz 185/60r>R15.

 

Nowości oponiarskie 2013/2014

Jak co roku producenci opon przygotowali dla klientów kilka nowości.r>Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup nowego ogumienia, ar>dotychczasowe nadaje się do utylizacji, zapraszamy do zapoznania się zr>nowościami.

 

Najlepsze opony letnie dla kompaktów i maluchów

Nadeszła wiosna, a wraz z nią nieodłączny temat wymiany opon zimowych nar>letnie. Przy tej okazji warto sprawdzić jak prezentują się tegoroczner>nowości wśród pnematyków. Odpowiednie testy sprawnościower>przeprowadził ostatnio niemiecki automobiklub ADAC, biorąc pod lupę opony dlar>samochodów małych oraz klasy kompakt.

 

Unikalny Ford Mustang Apollo Edition na aukcji charytatywnej

Amerykańska firma Ford, najwyraźniej bardzo dumna ze swojej narodowości, r>postanowiła uczcić chlubę USA - program lotów kosmicznych Apollo. Tak r>powstał unikalny Ford Mustang Apollo Edition.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Apollo R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019