Wyszukiwałeś:

Apollo

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Apollo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Apollo Tyres rezygnuje z Polski?

Drugi pod względem wielkości indyjski producent opon, Apollo Tyres miał planyinwestycyjne dotyczące Polski, jednak teraz się z nich wycofuje. Polska niejest już pierwsza na liście krajów w jakich mogłaby powstać fabrykaza 800 mln zł.

 

Gumpert Apollo bije rekord "ringu"

Samochód Gumpert Apollo Sport ustanowił na torze Nurburgring nowy rekordokrążenia dla auta dopuszczonego do ruchu drogowego. Uzyskał czas 7 minut11,57 sekundy.

 
 

Najdroższe samochody świata wg Forbes'a

Amerykański magazyn Forbes opublikował właśnie listę najdroższychsamochodów świata, które są marzeniem przeciętnego kierowcyFocusa i utrapieniem przeciętnego milionera, bo przecież jest tu tak dużywybór...

 

Niemieckie 700 koni w 2012 roku

Niemcy i Włosi jednak faktycznie potrafią się dogadać - niemiecki Gumpert iwłoska Touring Superleggera stworzyły razem model Tornate.

 

Gumpert zapowiada premierę w Genewie

Gumpert, to marka, manufaktura, która produkuje auta, które niemają urody włoskich samochodów. Dostarczają za to potężnychosiągnięć często górując nad włoską motoryzacją. Teraz w Genewiepojawi się kolejne auto zza Odry.

 

Gumpert Apollo R oraz Apollo Enraged w Genewie

Gumpert to niemiecka marka, która produkuje samochody bardzo specyficznej urody. Jednak nie można im odmówić mocy i surowychdoznań, jakie powinny dostarczać supersportowe auta. W Genewie poznaliśmydwa nowe modele.

 
 

Unikalny Ford Mustang Apollo Edition na aukcji charytatywnej

Amerykańska firma Ford, najwyraźniej bardzo dumna ze swojej narodowości, postanowiła uczcić chlubę USA - program lotów kosmicznych Apollo. Tak powstał unikalny Ford Mustang Apollo Edition.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019