Wyszukiwałeś:

Arabia X

Saudyjska X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Arabia Saudyjska

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Komu zależy na windowaniu cen paliw?

Kraje OPEC (Organization of the Petroleum Exporting Countries), największykartel dyktujący ceny ropy naftowej, od wielu lat utrzymuje dyktatorskąstrategię sprzedaży: dać tyle by importer przeżył, nadmiar jestświadectwem rozpusty. Sytuacja powtarza się cyklicznie, jak powodzie ihuragany na świecie. Ale nie jest to wina szejków kontrolującychświatowe wydobycie ropy, poziomu cen i opłat eksploatacyjnych. Dzisiajdochodzą inne czynniki tzw. ryzyka.

 

Arabskie samochody

Arabia Saudyjska planuje stworzyć swoją własną, nową markęsamochodów. Szejkowie planują pokazać pierwszy prototyp w przeciągudwóch lat.

 

Specjalny G55 AMG

Na targach motoryzacyjnych w Katarze Mercedes wystawił specjalną edycjęswojego G55 AMG.

 

"Kobiety precz od kierownicy"

Od razu podkreślamy, że nie jesteśmy z tych, którzy kultywująstereotyp kobiety za "kółkiem", a z tych, którzyuważają takie postawienie sprawy za conajmniej przesadzone. Jednak, jakwidać, są tacy, którzy pod groźbą kary nie wpuszczają kobiet zakierownicę samochodów.

 

Rajd Polski: Tyle załóg, ile edycji

71 załóg nadesłało swoje zgłoszenia do organizatora LOTOS 71.RajduPolski. W sumie na szutrowych odcinkach Warmii i Mazur kibice zobaczą 15załóg w topowych samochodach klasy WRC.

 

Unikatowy Bentley Mulsanne tylko na Środkowym Wschodzie

Producenci najbardziej luksusowych aut świata mają ustawiony jeden priorytet:kraje Środkowego Wschodu. To właśnie tam brunatnym strumieniem płynienajwiększa gotówka i tylko tam pokazano Bentleya Mulsanne Majestic.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Arabia Saudyjska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019