Wyszukiwałeś:

Ari X

Vatanen X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ari Vatanen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

100 lat Forda w sporcie

Historia Forda w sporcie samochodowym

 

Szwedzi pomogą przy Rajdzie Polskim

Choć 65. Rajd Polski rozpoczyna się dopiero na początku czerwca,przygotowania do największej imprezy w sportach motorowych w naszym kraju idąpełną parą. Na początku lutego ośmioosobowa delegacja składająca się zprzedstawicieli organizatorów zawodów odwiedziła Rajd Szwedzki -drugą tegoroczną rundę Rajdowych Mistrzostw Świata (RMŚ).

 

WRC: Oesy Rajdu Polski zatwierdzone

Trwają intensywne przygotowania do Orlen Platinum 66 Rajdu Polski. Trasa rajduzostała już zatwierdzona przez FIA kilka miesięcy wcześniej, ale jejsprawdzenia - głównie pod względem bezpieczeństwa - dokonał ostatnioBruno Berglund.

 

Jest kandydat na następcę Mosleya

Ari Vatanen zgłosił chęć kandydowania na prezesa FIA, jeżeli Max Mosleypostanowi ubiegać się o reelekcję. - "Nadszedł czas na zmiany" -zapowiada Ari Vatanen.

 

FIA: Todt potwierdza kandydaturę

Były szef zespołu Formuły 1 Ferrari 63-letni Francuz Jean Todt potwierdził,że zgodzi się na kandydowanie na prezydenta Międzynarodowej FederacjiSamochodowej (FIA) podczas zaplanowanych na październik wyborów. RywalemFrancuza w wyborach będzie Ari Vatanen, rajdowy mistrz świata.

 

Kampania w FIA: Oskarżenia i insynuacje

Ari Vatanen i Jean Todt zamierzają w październiku ubiegać się o fotelprezydenta FIA. Kampania zaczyna się od oskarżeń i insynuacji.

 

Jean Todt nowym prezydentem FIA

Zgodnie z przypuszczeniami zagranicznych komentatorów Jean Todt zostałnastępcą Maxa Mosleya na stanowisku prezydenta Międzynarodowej FederacjiSamochodowej FIA.

 

Ari Vatanen i nowy Peugeot 208 Type R5

 

Ari Vatanen to jeden z legendarnych kierowców rajdowych, którzy zapisali się w sporcie motorowym złotymi literami. Człowiek ten wygywał startując za kieronicą Peugeota 205 T16. Teraz Vatanen oko w oko staje z najnowszą rajdówką Peugeota 208 Type R5

 

Peugeot: Lew powraca na Pikes Peak

Francuski producent w tym roku powraca na legendarny Pikes Peak, gdzie odbywasię najsławniejszy wyścig na szczyt góry. Francuzi przypominająsukces modelu 405 i pokładają nadzieję w nowej broni, którą użyjądo walki na amerykańskim szczycie. 

 

Peugeot 208 T16 ostatnie szlify

Francuski producent aut  wraz ze swoim sportowym oddziałem przeprowadziłostatnie testy swojej bestii, którą szykuje, aby zwyciężyć wlegendarnym "Wyścigu do Chmur".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ari Vatanen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019