Wyszukiwałeś:

Aria

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Aria

Spróbuj też wyszukać: kiaasia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Jak targi, to ekologia

Co targi samochodowe, to kolejna wielka debata o wysokich cenach paliwa iekologii w motoryzacji. Tematy te przewijały się podczas nie tak dawnozakończonego salonu samochodowego w Genewie, gdzie co piąty premierowy modelmiał coś wspólnego z ekologią. Będą przewijać się także podczastegorocznego salonu samochodowego AMI w Lipsku (5.-13.04.).

 

Dwa nowe modele Taty

Wprawdzie na początku roku oczy motoryzacyjnego świata skierowane są naDetroit, to również w pierwszych dniach stycznia odbywa się wystawa wNew Delhi. A tam swoje premiery miały dwa nowe modele Tata Motors - Aria orazVenture.

 

Tata Indica na sportowo

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie sporo ciekawego będziesię działo na stoisku indyjskiej firmy Tata Motors. Jedną z atrakcji będziekoncepcyjny jeszcze model Tata Indica Vista Concept S.

 

Tata Nano w Polsce!

Tata Nano, auto, które zyskało sławę dzięki temu, iż ma byćnajtańszym samochodem na świecie, już w Genewie zadebiutuje w wersji na rynekeuropejski. Niedługo potem pojawi się także po raz pierwszy w naszym kraju.

 
 

Genewa 2010: TATA Aria

 

TATA Aria - Genewa 2010 - mojeauto.tv

 
 
 

Tata rusza na podbój Europy. I Polski.

Od kilku już lat Europa szykuje się na wejście na Stary Kontynent chińskichmarek samochodowych, które głównie dzięki niskiej cenie miałybyzrewolucjonizować rynek. A tymczasem, mimo kilku prób, wciąż ta sztukaproducentom zza Wielkiego Muru nie za bardzo się udaje. Trochę takniepostrzeżenie, podobną drogą na podbój Europy wyruszył indyjskikoncern Tata Motors. Zobaczmy, czym już wkrótce będzie kusićeuropejskich kierowców.

 

Luksusowy model Tata

Tata, znana dotychczas z najtańszego samochodu świata i wykupowania po koleibrytyjskich marek, wprowadziła właśnie na rynek indyjski swój nowyprodukt.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019