Wyszukiwałeś:

Ariel X

Atom X

III X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ariel Atom III

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Triumf Bugatti Veyron

Samochód Bugatti Veyron rozłożył swoich rywali pod względemprzyspieszenia w konkursie przeprowadzonym przez magazyn Autocar. Abyrozpędzić się do prędkości 0-160-0 km/h potrzebował mniej czasu niżsuperszybki motor Suzuki GSX-R1000.

 

Ariel Atom po raz trzeci

Jeden z najszybszych samochodów na świecie będzie dostępny w nowej wersji.Otrzyma on nowy silnik, jego wygląd zostanie nieznacznie zmieniony, a nadodatek będzie oferować dużo więcej przestrzeni niż poprzednik.

 

Ultralekki ścigacz

Wielka Brytania robi się powoli przyczółkiem dla producentówulicznych wyścigówek. Po Arielu Atom i Caparo T1 przyszedł czas nanowego producenta. Firma Climax Cars prezentuje model Sports Racer.

 

Ariel Atom z piekła rodem

Ariel Atom to jeden z najszybszych, a zarazem najbardziej surowychsamochodów jakie są obecnie produkowane. Połączenie ultralekkiegonadwozia z silnikami z motocykla dawało niezłą frajdę z jazdy. Terazproducent posuwa się dalej.

 

Ariel Atom od Wimmer RS

To już prawdziwy szatan na czterech kółkach. Niemiecki tuner Wimmer RSwziął pod swoją opiekę model Ariel Atom 3, który przy swojejlekkości dysponuje teraz 340KM!

 

Ariel Atom i 270 koni

Firma tuningowa Mugen zajęła się właśnie Ariel Atomem i sprawiła, żeauto, a może raczej "auto", ma teraz 270 koni mechanicznych.

 
 

Belgijski dziennikarz zginął jako pasażer Ariela Atoma 3

Każdy powie, że bycie dziennikarzem motoryzacyjnym to jedno z najlepszychzajęć na świecie. Dla wielu nic nie może się równać z możliwością testowania samochodów i często bycia pierwszym,który jeździł nowym modelem. Jednak czasem można zapłacić za teprzywileje najwyższą cenę.

 

Elemental PR-1 - nowy rywal Ariel Atoma

Elemental PR-1 to nowa konstrukcja lekkiego auta wyścigowo-drogowego rodem zWielkiej Brytanii. Auto zadebiutuje pod koniec czerwca na Goodwood Festival ofSpeed, a do seryjnej produkcji trafi w 2015 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ariel Atom III".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018