Wyszukiwałeś:

Arnage

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Arnage

Spróbuj też wyszukać: roomster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Wszystko o samochodach Bentley Arnage

Bentley Arnage to najbardziej ekskluzywny model tej brytyjskiej marki, za którego trzeba zapłacić ponad milion złotych. Ceną ustępuje tylko najbardziej luksusowemu modelowi Brooklands (zbudowanemu na bazie Arnage) oraz kabrioletowi Azure. Najnowsza generacja Bentleya Arnage zadebiutowała w 2006 r...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

20 luksusowych Arnage

Należąca do Volkswagena firma Bentley Motors, producent luksusowychsamochodów, w przyszłym roku wyprodukuje 20 egzemplarzy limuzyny Arnage,wytwarzanej ręcznie na indywidualne zamówienie.

 

To nie jest zwykły Bentley

Z okazji wygranego 75 lat temu wyścigu samochodu Bentley z pociągiem przezFrancję firma zaprezentowała specjalną serię limitowaną swojejczterodrzwiowej limuzyny Arnage.Tylko 30 egzemplarzy nosiło będzie historycznemiano the Blue Train Series.

 

Bentley Arnage: Waga lekka

Producent luksusowej marki Bentley jest w trakcie rozwoju nowej, ultra-lekkiejkonstrukcji nadwozia dla swojej luksusowej limuzyny - modelu Arnage w wersjisedan. Nowa generacja ma być jednocześnie konkurencyjna dla modeli Rolls-RoycePhantom i Maybach.

 

Kolejna karnacja Arnage

Producent luksusowych limuzyn marki Bentley kontynuuje stopniowy rozwójflagowych modeli w kolejnych rocznikach modelowych. Nowa odsłona Arnagewyposażona została w modyfikacje, które według zapewnień producentawzmocniły siłę samochodu aż o 11 procent.

 

Na celowniku: Bentley Havana Coupe

Bentley przygotowuje się do odsłony modelu Arnage w wersji nadwoziowej Coupe.Mimo że premiera samochodu została przewidziana na przyszły rok już terazodbywają się wzmożone testy nowego, luksusowego modelu.

 

"Wielki" Bentley nadchodzi

Do tej pory Bentley Arnage dzierżył miano najbardziej dostojnego modelulegendarnego, brytyjskiego producenta. Nadchodzi jednak jego następca,który został wstępnie ochrzczony jako Grand Bentley.

 

Następca Arnage`a gotowy

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z przecieku nowego Bentleya,który zastąpi legendarny i luksusowy model Arnage. Tym razem autobędzie dostępne w jednym rozmiarze (bez wersji przedłużanej).

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019