Wyszukiwałeś:

Arocs

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Arocs

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Mercedes-Benz Arocs - nowa siła w budownictwie

Mercedes-Benz Trucks na pełnych obrotach kontynuuje odświeżanie swojej gamymodelowej. Do nowego, dalekobieżnego Actrosa i wyspecjalizowanego w transporciedystrybucyjnym Antosa dołącza ekspert w zakresie robót budowlanych.Począwszy od 2013 roku, wszystkie ciężarówki oraz ciągniki siodłoweprzeznaczone do zastosowań budowlanych na asfalcie i w terenie będą znane podnazwą Arocs.

 

Arocs - nowa siła w budownictwie

Mercedes-Benz dokonał potrójnego skoku naprzód w kwestiizgodności z normą Euro VI: w tym roku paleta ciężkich pojazdów zgwiazdą poszerza się o Arocsa, eksperta w dziedzinie transportu budowalnego.Dołącza on do wyspecjalizowanego w transporcie dystrybucyjnym Antosa,zaprezentowanego w 2012 roku, oraz dalekobieżnego Actrosa, debiutującego wroku 2011. Poza maksymalną zgodnością z normami ochrony środowiska, Arocsreprezentuje trzy znakomite cechy: siła, wytrzymałość i wydajność.

 

Ciężarowe Mercedesy też z usterkami

W ciężarowych modelach Actros, Antos i Arocs może dojść do awariiinstalacji elektrycznej. Z tego powodu do serwisów Mercedesa w naszymkraju wezwanych zostanie w sumie ponad 1.300 aut ww. modeli.

 

Znamy Ciężarówkę Roku 2014

W dniu wczorajszym ogłoszone zostały wyniki konkursu o tytułMiędzynarodowego Samochodu Ciężarowego Roku 2014 (International Truck of theYear). Zwyciężyła, debiutująca na rynku niemal dokładnie rok temu, trzeciageneracja Volvo FH.

 

Od 50 lat produkują ciężarówki

Fabryka Mercedes-Benz w Wörth świętuje 50-lecie uruchomienia produkcjiciężarówek. Pierwszy taki pojazd opuścił linie montażowe zakładudokładnie 1 października 1963 roku. W uroczystości zorganizowanej dlauczczenia okrągłych urodzin wzięło udział około 300 gości.

 
 

Arocs wyróżniony Laurem Buildera 2014

Mercedes-Benz Arocs otrzymał wyróżnienie – Laur Buildera. Nagrodata jest wyrazem uznania dla połączenia wysokich standardówekologicznych z funkcjonalnością w tak ciężkich warunkach jak plac budowy.

 

Potężna ciężarówka Mercedesa od LEGO

Mercedes-Benz i LEGO po raz kolejny łączą siły. Tym razem efektem jest niezwykle skomplikowany model ciężarowego Mercedesa Arocs z serii LEGO Technic.

 

Wywrotka Arocs dla dorosłych dzieci

Mercedes-Benz wspólnie z Grupą Lego stworzyły model wywrotki MercedesArocs 3245. To jeden z najbardziej złożonych modeli w gamie Lego Technic.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018