Wyszukiwałeś:

Arrinera

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Arrinera

Spróbuj też wyszukać: automotive Arrinera larboghini

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Arrinera Automotive planuje produkcję w Polsce

Arrinera Automotive S.A., spółka zależna notowanej na NewConnectspółki inwestycyjnej VENO planuje uruchomienie produkcji w Polsce,debiut na NewConnect oraz rozwój klastra technologicznego. Firma zamierzaskupić się nad pracami nad samochodami elektrycznymi i z silnikaminapędzanymi alternatywną energią.

 

Arrinera - polski supersamochód kontratakuje

Na przestrzeni ostatnich kilku lat wielokrotnie pojawiały się informacje natemat nadchodzącego polskiego supersamochodu. Zmieniały się nazwy samochodu,detale techniczne oraz spółki, które miały je wyprodukować. Celbył jeden. Miała to być polska odpowiedź na Lamborghini.

 

Arrinera Automotiv przejmuje Brytyjczyków

Spółka Arrinera Automotive, która chce wyprodukować pierwszypolski super samochód podpisała umowę, która pozwala wykupić zakwotę 380 tys. funtów 50% udziałów w spółce FenixAutomotive Ltd z Wielkiej Brytanii.

 

Arrinera przedstawia pierwsze zdjęcia wersji produkcyjnej

Arrinera Automotive udostępniła cztery zdjęcia, które są zapowiedziąnadchodzącego superauta z Polski.

 

W końcu! Oto Arrinera w pełnej okazałości

Po 14 miesiącach prac nad stylistyką produkcyjnej wersji Arrinery, wiemy już,jak będzie ona wyglądać. Poznaliśmy też przy okazji nazwę pierwszego,supersportowego polskiego samochodu, która nawiązywać będzie dohusarii.

 

Arrinera Hussarya w policyjnych barwach

Już chyba wszyscy widzieli Porsche 911 4S i Cayman w barwach polskiej policji,które miały zasilić szeregi radiowozów wielkopolskiejdrogówki. Okazało się oczywiście, że to primaaprilisowy żart. Mimoto pojawił się kolejny supersportowy radiowóz.

 

Arrinera testuje z Lee Noblem

O polskim superaucie znów jest głośno. Na przełomie września ipaździernika w Warszawie i Ułężu odbyły się testy "jeżdżącej ramysupersamochodu" Arrinera Hussarya. W tych testach brał udział sławnyLee Noble.

 

Arrinera Hussarya trafi do sprzedaży w 2015 r

W Białej Podlaskiej, na tamtejszym lotnisku, Arrinera Automotive S.A.rozpoczęła kolejne testy drogowe, korzystając z prototypowego modeluHussarya. Firma testowała aerodynamikę nadwozia oraz układ jezdny.

 

Arrinera pokazała swój samochód w Poznaniu!

Tegoroczne  targi Motor Show zapiszą się na kartach historii dużymiliterami. W stolicy wielkopolski odwiedzający mogą zobaczyć pierwszy, polskisuper samochód stworzony przez firmę Arrinera S.A.

 

Już w tym roku pierwsza Arrinera

Znamy plany dotyczące najbliższej przyszłości jedynego polskiegosupersamochodu. Jeszcze w tym roku pojawi się wersja wyścigowa - ArrineraRacing, zaś w przyszłym drogowa - Arrinera Hussarya. Powstaną 33 sztuki tegomodelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019