Wyszukiwałeś:

Arrow

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Arrow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Rockman z Pink Floyd poprowadzi legendarne Audi

Audi zaprezentuje na tegorocznym Goodwood Festiwal of Speed w Anglii (11 –13 lipca 2008) światową premierę. Podczas największych wyścigówsamochodów zabytkowych na świecie producent z Ingolstadt przedstawistuprocentowo wierną replikę Auto Union Silberpfeil Typ D Doppelkompressor zroku 1939. W dziewiczym wyścigu auto poprowadzi znany z zamiłowania dozabytkowych aut perkusista grupy rockowej Pink Floyd, Nick Mason.

 

Seat Ibiza: Mała strzała w Polsce + [VIDEO]

Został zaprojektowany w oparciu o nową koncepcję stylizacyjną "ArrowDesign", której motywem przewodnim jest nawiązanie do wzornictwastrzały. Jest też jednak kolejnym modelem z gamy hiszpańskiego producenta,który ponownie uderza w sportowe tony. Nowa generacja Seata Ibizawłaśnie wjechała do polskich salonów marki.

 

Ibiza z większym bagażnikiem

W sieci pojawiły się pierwsze szkice nowej wersji nadwoziowej nowego SeataIbizy. Nad jego designem czuwa Luc Donckerwolke, człowiek który jeszczeniedawno zajmował się projektowaniem samochodów marki Lamborghini.

 

Dzika wersja SLR McLaren

Jeśli komuś nie wystarczy cywilizowana dzikość standardowego auta, jeśli wogóle tu o standardzie można mówić, to polecamy to - McLarenMercedes SLR Black Arrow.

 
 
 

Mercedes-Maybach S 650 Cabriolet - dla 300 wspaniałych

Mercedes zrzuca płachtę tajemnicy i pokazuje światu model S 650 Cabriolet.Oto luksusowy okręt flagowy spod szyldu Maybacha, limitowany do 300egzemplarzy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019