Wyszukiwałeś:

Artega

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Artega

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: Artega GT: nowy rywal Porsche

"nowy rywal Porsche"- tym tytułem autor przegina. Porsche jest klasą samą w sobie, tak jak Ferrari czy Lamborghini. Na ich pozycję trzeba czegoś więcej niż silnik VW i jego zawieszenie. Zresztą te elementy najlepiej deklasują Artegę w konfrontacji z Porsche. ~popula

 

Sportowiec z Niemiec

Salon samochodowy w Genewie będzie miejscem debiutu nowego sportowego modeluGT, przygotowanego przez niemiecką markę Artega przy współpracy zfirmą Paragon, dostawcą części samochodowych. Artega GT w seryjnej produkcjipojawi się w 2008 roku.

 

Artega GT: nowy rywal Porsche

Po premierze prototypu na targach w Genewie, we Frankfurcie zadebiutuje jużseryjny model o nazwie Artega GT. Na rynku nowa marka pojawi się w połowieprzyszłego roku.

 

Artega GT w 2008 roku

Artega, niemiecki producent sportowych samochodów stworzony przez byłegoszefa Maserati, Karl-Heinza Kalbfella oraz byłego projektanta Astona HenrikaFiskera rozpoczyna prace nad budową fabryki dla nowego modelu o nazwie GT.

 

Ekstremalne testy Artega GT

Może firma Artega nie jest znanym na całym świecie producentemsamochodów docierającym do szerokiej masy odbiorców, ale pomimotego do każdego samochodu, który zamierzać produkować dokłada wielegodzin testów i starań.

 

Elektryczny sportowiec

Artega SE to niemiecka odpowiedź na Teslę Roadster.

 

Artega ma poważne kłopoty

Świat motoryzacji jest bezlitosny i nie pozwala na lekkie i przyjemne egzystowanie w nim. Tu trzeba walczyć o przetrwanie, a to nie łatwa sztuka.Przekonała się o tym niemiecka firma Artega.

 

Artega wraca do gry

Targi motoryzacyjne we Frankfurcie już we wrześniu, a na liściewystawców pojawiła się firma Artega, która ostatnio miała sporeproblemy finansowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019