Wyszukiwałeś:

Artemis

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Artemis

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Pierwszy Super-SUV

Na wystawie w Pekinie londyńska marka pokazała prototyp swojego luksusowegoSUV-a, który jeszcze w tym roku pojawi się w sprzedaży i będzierywalizował z takimi markami jak Bentley, Lamborghini czy Maserati.

 
 

Targi w Pekinie: Atrakcje ciekawsze niż Wielki Mur Chiński

Targi w Pekinie to kolejna motoryzacyjna impreza, na której poznaliśmy ciekawe nowości. Większość z nich przeznaczona jest na rynek azjatycki, alepojawiło się kilka ważnych dla globalnego rynku modeli.

 

SUV Maserati co raz bliżej

Maserati ogłosiło, że targi motoryzacyjne w Pekinie to ostatnia impreza motoryzacyjna, na któej świat mógł podziwiać koncepcyjny modelKubang.

 

Pierwsze Super-SUVy sprzedane

Londyńska firma Eterniti, która stworzyła Super-SUVa o nazwie Artemis może pochwalić się pierwszym sukcesem. Brytyjska marka otrzymała już pierwsze zamówienia na swój model.

 

Aston Martin wciąż rozważa produkcję SUVa

Marka z Gaydon nie mówi "nie" w kwestii produkcjisuperluksusowego SUVa. Auto cały czas widnieje na papierze, a szefostwo nieskreśla tego projektu.

 

Aston Martin pracuje nad konkurentem Bentleya

Producent aut z Gaydon pracuje nad konkurentem dla nadchodzącego SUVa od Bentleya, czyli koncepcyjnego cały czas modelu EXP 9 F.

 

Rolls-Royce idzie za ciosem

Brytyjska marka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła plany dotyczące swojejgamy modelowej. Okazuje się, że SUVa z Goodwood nie zobaczymy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019