Wyszukiwałeś:

Aston X

Martin X

. Znaleziono 515 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Aston Martin

Spróbuj też wyszukać: aston martin DB7 zenvo porsche

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 515 wszystkich):

Aston Martin Rapide w produkcji

Brytyjski Aston Martin rozpocznie produkcję czterodrzwiowego modelu RapideCoupe w lecie przyszłego roku. Szybkie wprowadzenie auta na taśmy produkcyjneda Brytyjczykom 2-3 lata przewagi w niszowym segmencie przed produktem Porsche,modelem Panamera, który do sprzedaży ma trafić na początku 2010 roku.

 

Aston Martin: Dodatni bilans po 40 latach

To się nazywa upór, konsekwencja w działaniu i wiara w sukces. BrytyjskiAston Martin po raz pierwszy od przeszło 40 lat zanotował roczny dodatnibilans. Czyżby zasługa w tym sukcesie filmowego Jamesa Bonda? Nie tylko.

 

Aston Martin sprzedany!

Po ponad dwudziestu latach pod rządami Forda marka Aston Martin powraca znowu wbrytyjskie ręce. Nowym właścicielem tej sportowej a zarazem luksusowej markijest międzynarodowe konsorcjum, na którego czele stoi David Richards, szefznanej firmy Prodrive.

 

Aston Martin w Polsce!

Podczas gdy oczy i uszy motoryzacyjnego światka skierowane są na wystawę weFrankfurcie, ważna informacja dotarła do nas z polskiego rynku. Otóżjuż wkrótce w sprzedaży w naszym kraju zadebiutuje oficjalnie markaAston Martin!

 

Polski salon marki Aston Martin

Aston Martin Rapide odwiedzi Warszawę. Prezentacja tego modelu odbędzie siępodczas oficjalnego otwarcia pierwszego w Polsce salonu Aston Martin. Nastąpito już 10 marca.

 

Aston Martin uczci pamięć kierowców

Aston Martin zamierza uczcić pamięć swoich dwóch byłychkierowców, którzy w ostatnim czasie odeszli z tego świata. W tymroku świat czterech kółek pożegnał Carrolla Shelby'ego i RoyaSalvadori.

 

Aston Martin dołącza do 100-latków

2012 rok nie dotarł jeszcze do finiszu, a już znamy plany marki Aston Martinna rok następny. W 2013 roku firma będzie świętować 100-lecie istnienia.

 

Aston Martin Vanquish Volante już oficjalnie

Aston Martin nie kazał swoim fanom długo czekać na odkrytą odmianę modeluVanquish. Wersja Volante, której miękki dach składa i rozkłada się w14 sekund, na europejskim rynku zadebiutuje jednak dopiero pod koniec roku.

 

Elektryczny Aston Martin DBX z napędem na 4 koła

Słysząc o marce Aston Martin zazwyczaj wyobrażamy sobie eleganckie coupe osportowym sznycie i z mocarnym silnikiem V12 pod długą maską... a co powiecie na elektryczne auto z napędem na cztery koła?

 

Aston Martin Vantage GT12 Roadster - z piekła rodem

Specjalnie na "Festiwal Prędkości" organizowany w Goodwood AstonMartin przygotował jedyny w swoim rodzaju kabriolet, który przyćmikażdy samochód z tego rodzaju. Zobacz, "najbardziej ekstremalnyroadster na świecie" - Aston Martin Vantage GT12 Roadster.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Aston Martin".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021