Wyszukiwałeś:

Astra X

Classic X

II X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Astra Classic II

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Opel Astra kombi

Jesienna przygoda z oplowskim kompaktem. Poligonem doświadczalnym dlatestowanej Astry były górskie okolice Beskidu Żywieckiego.

 

Opel Gliwice - półmetek 2005

W pierwszej połowie 2005 roku linie produkcyjne gliwickich zakładówopuściło prawie 60 tysięcy opli. Gliwickie modele Agila i Astra Classic IIznajdują odbiorców niemal na całym świecie.

 

Ponad 600 tys. samochodów z Polski

Na polskim rynku motoryzacyjnym najsilniej reprezentowany jest sektor produkcjisamochodów osobowych i dostawczych (FAP, GM, VW Poznan, FSO) - produkcjawynosi ponad 600 tys. sztuk rocznie.

 

Milionowa Astra z Gliwic

14 listopada z taśm produkcyjnych zakładu General Motors Manufacturing Polandw Gliwicach zjechał milionowy samochód Astra III sedan w kolorze MagmaRed z silnikiem benzynowym 1,8 litra. Egzemplarz trafi na rynek rosyjski.

 

10-milionowy Opel Astra

Wczoraj z taśm montażowych fabryki Opla w Bochum zjechał 10-milionowyegzemplarz modelu Astra - srebrne kombi 1,7 CDTI. Astra jest obecnie najlepiejsprzedającym się modelem niemieckiej marki na Starym Kontynencie.

 

Używana Astra? Czemu nie!

Wydawało się, że już nigdy do tego nie dojdzie. Wielomiesięczny liderstatystyk najbardziej popularnych modeli w serwisie GEpard – VolkswagenPassat – w końcu znalazł pogromcę. W czerwcu największąpopularnością wśród wszystkich modeli samochodów używanychcieszył się Opel Astra pierwszej generacji.

 

Ople też z homologacją ciężarową

Jak grzyby po deszczu pojawiają się w ofercie na polskim rynku samochodyosobowe z homologacją ciężarową. Teraz do swojej oferty takie pojazdywprowadza właśnie Opel.

 

Ostatnia Astra II wyjechała z Gliwic

Dzisiaj w gliwickim zakładzie General Motors Manufacturing Poland (GMMP)została wyprodukowana ostatnia Astra II Classic - srebrny hatchback z silnikiembenzynowym 1.4 l.

 

Czy warto kupić: Opel Astra II [G] (1998-2009)

Opel Astra, bez względu na generację modelu, zawsze miał bardzo trudnezadanie stawiane przez szefów niemieckiej marki. Astra miała bowiemkonkurować z najbardziej popularnym modelem na rynku europejskim, swoimlokalnym rywalem nr 1 - Golfem.

 

Aż trzy akcje serwisowe Opla

W autoryzowanych serwisach Opla szykuje się gorący okres. General MotorsPoland organizuje właśnie trzy kampanie serwisowe dotyczące w sumiedziewięciu modeli marki Opel i prawie 45 tys. aut.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Astra Classic II".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018