Wyszukiwałeś:

Astra X

GTC X

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Astra GTC

Spróbuj też wyszukać: wymiary astra gtc opel astra III astra gtc 1 9

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Astra GTC z panoramiczną szybą przednią

9 stycznia w belgijskiej fabryce GM w Antwerpii ruszyła produkcja modelu OpelAstra GTC w wersji z nową panoramiczną szybą czołową.

 

Oto Astra GTC

Choć dopiero 7 czerwca poznamy więcej szczegółów na temattrzydrzwiowej Astry GTC, a oficjalna premiera będzie miała miejsce nawrześniowych targach we Frankfurcie, to już teraz wiadomo, jak to auto będziewyglądać.

 

Nowa Astra GTC - dużo innowacji

Ta jesień będzie dla Opla dość pracowita, bo ten wprowadza na rynek aż trzymodele niemal jednocześnie - elektryczno-hybrydową Amperę, Zafirę Tourer itytułową Astrę GTC. Samochód będzie miał swoją premierę tegowrześnia na Wystawie Samochodowej we Frankfurcie.

 

Jak działa zawieszenie w Astrze GTC?

Nie tylko stylistyka kompaktowego coupe Opla, na którego już zaczętoprzyjmować zamówienia (w Polsce od sierpnia), ma być jego mocnąstroną. Astra GTC ma podbić serca kierowców i spróbowaćprześcignąć konkurentów także właściwościami jezdnymi,głównie za sprawą odpowiednio przygotowanego zawieszenia.

 

Kolejne auto produkowane w Polsce

Dziś oficjalnie uruchomiona została produkcja kolejnego modelu w gliwickiejfabryce Opla. W obecności zaproszonych gości, przedstawicieli medióworaz pracowników zakładu z taśm montażowych zjechał pierwszyegzemplarz Opla Astry GTC. Obecnie w Gliwicach produkowane są trzyróżne wersje Astry.

 

Pierwsze kilometry w nowej Astrze GTC

Kompaktowe coupe to auta, które są zdecydowanie mniej praktyczne niżich pięciodrzwiowe odpowiedniki. Z reguły mają gwarantować swoim kierowcomdużo bardziej sportowe emocje z jazdy. Najnowszy Opel Astra GTC jest tegodobrym przykładem, choć powiedzieć, że z praktycznością ma całkowicie nabakier, byłoby mocno krzywdzące dla tego modelu.

 

Więcej nieba w Astrze GTC

Podczas długiej podróży samochodem jednym z czynnikówumilających podróż jest możliwość obserwowania otaczającego nasświata. W najnowszej Astrze GTC Opel daje swoim klientom możliwość jeszczeciekawszego obserwowania świata z wewnątrz dzięki panoramicznej szybie.

 

Te auta mają źle ustawione światła

General Motors Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że w niektórych egzemplarzach modeli Opel Astra GTCi Zafira mogą pojawić się problemy ze światłami mijania.

 

Opel Astra GTC: Zabawka

Dla małych dziewczynek - lalki, dla ich rówieśników -samochodziki. Z biegiem lat nasze upodobania się jednak zmieniają i innerzeczy zaczynają nam sprawiać radość. Choć nie, jest grupa mężczyzn (amoże i kobiet?), i to wcale niemała, dla których najlepszą zabawką wdalszym ciągu są "cztery kółka". I jeśli dla takiej osobybędziemy poszukiwać idealnego prezentu, to wśród propozycji powiniensię znaleźć Opel Astra GTC.

 

Astry J do serwisu

Opel rozpoczął akcję serwisową, w której negatywnym bohaterem jestnajnowsza, czwarta generacja kompaktowego modelu (Astra J). Dla nas pocieszeniemmoże być fakt, że kampanią naprawczą nie są objęte egzemplarzewyprodukowane w gliwickich zakładach General Motors.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Astra GTC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019