Wyszukiwałeś:

Astra X

TwinTop X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Astra TwinTop

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wszystko o samochodach Opel Astra

Opel Astra TwinTop jest propozycją niemieckiej marki w dość ciekawym segmencie aut kompaktowych z twardym, otwieranym dachem, w którym za rywali ma m.in. Renault Megane CC czy Volkswagena Eosa. Premiera Astry TwinTop miała miejsce w 2005 roku podczas wystawy samochodowej we Frankfurcie.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Astra TwinTop

Po 3- i 5-drzwiowych odmianach hatchback, mocnym coupe oraz debiutującym napoczątku roku modelu kombi Opel proponuje swoim klientom kompakta w corazpopularniejszej wersji "trans-former".

 

Opel Astra TwinTop - ceny

Opel kontynuuje strategię umiarkowanych cen, która przyczyniła się dosukcesu Astry, w tym wersji TwinTop. W Niemczech ceny rozpoczynają się od 23650 euro, około 3 000 euro poniżej cen podobnych pojazdów konkurencji.

 

Genewskie nowości Opla

Podczas 76. Salonu Samochodowego w Genewie Opel zaprezentuje jedną światowąpremierę i kilka nowych produktów. Poniżej prezentujemy przegląd nowościniemieckiej marki.

 

Bestseller Opla

Dwa lata po premierze, Opel Astra wciąż cieszy się dużą popularnością wcałej Europie. Liczba nowych rejestracji tego modelu wzrosła z około 400 000w 2004 r. do 515 000 w 2005 roku.

 

Cabrio-weekend w Niemczech

Najbliższy weekend w Niemczech zostanie zdominowany przez nowe produkty CabrioVolkswagena i Opla. Ten pierwszy wprowadza do sprzedaży model Eos, drugi AstręTwinTop.

 

Polska Astra tuż przed premierą

Tak jak i poprzednie dwie generacje, tak i Opel Astra III będzie oferowany wwersji sedan. Premiera tej wersji nadwoziowej odbędzie się podczas dniprasowych Salonu Samochodowego w Istanbule.

 

10-milionowy Opel Astra

Wczoraj z taśm montażowych fabryki Opla w Bochum zjechał 10-milionowyegzemplarz modelu Astra - srebrne kombi 1,7 CDTI. Astra jest obecnie najlepiejsprzedającym się modelem niemieckiej marki na Starym Kontynencie.

 
 

Opel Astra TwinTop

 

Prezentacja pomysłowego systemu składanego dachu Opla Astry TwinTop.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Astra TwinTop".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018