Wyszukiwałeś:

Ateca

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ateca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

 

Seat Ateca ? poznajcie SUV-a z Hiszpanii

Pierwszy SUV w historii marki z Seat nosi taką samą nazwę jak miasto napółnocy Hiszpanii, gdzie produkuje się jedne z najlepszych win. Nowymodel prezentuje się okazale i będzie bardzo ciekawą alternatywą dladroższego Volkswagena Tiguana. Poznaj szczegóły nowego Seata.

 

Skoda VisonS - poznaj stylistykę

Czeski producent w Genewie zaprezentuje koncepcyjny model VisionS, któryzapowiada produkcyjną wersję SUV-a. Auto zostanie zbudowane na bazie SeataAteci. W seryjnym aucie na pewno zobaczymy wiele elementów z modelukoncepcyjnego.

 

Skoda VisionS - Zobacz SUV-a z Czech

Skoda VisionS, czyli preludium do seryjnego SUV-a, pozycjonowanego powyżejYeti została zaprezentowana oficjalnie na targach w Genewie.

 
 

Seat Ateca - ceny w Polsce

Seat Ateca to pierwszy SUV w historii hiszpańskiej marki. Nowy model właśniewchodzi do polskich salonów. Konkurencja ma się czego bać, Seat oferujebardzo dobre ceny.

 

Seat Ateca Cupra w drodze do Paryża

Zaledwie chwilę temu poznaliśmy Seata Ateca, a już pojawiły się pierwszeplotki o wprowadzeniu modelu Cupra. Auto zadebiutuje już jesienią podczastargów w Paryżu.

 
 

Skoda Karoq ? znamy następcę Yeti

Po ośmiu latach kariery Skoda Yeti odchodzi na emeryturę, a w jej miejscewskakuje następca – Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na tematprzedstawiciela segmentu kompaktowych SUV-ów z Mlada Boleslav.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019