Wyszukiwałeś:

Atego

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Atego

Spróbuj też wyszukać: mercedes atago mercedes atego atego 1223 opis skrzynki bezbieczników

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Użytkowe Mercedesy też mogą szwankować

Ciężarowy Mercedes Atego oraz dostawczy Mercedes Sprinter to kolejne modele,jakie zostały objęte kampanią serwisową.

 

Atego z BlueTec 5

Mercedes-Benz Atego wzorem "większych braci" Axora i Actrosa zostałwyposażony w przyjazną dla środowiska technologię BlueTec 5. Spełnianieeuropejskiej normy emisji spalin Euro 5 oznacza zredukowanie emisjitlenków azotu (NOx) o 43%, w porównaniu z poprzednimi wymogamiEuro 4, oraz znaczną redukcję emisji cząstek stałych.

 

Ćwierćmilionowy Atego dla polskiej firmy

Hubertus Troska, dyrektor Mercedes-Benz Trucks, 9 czerwca przekazał w Woerthsamochód ciężarowy Mercedes-Benz Atego numer 250 000 KrzysztofowiKozarynowi, właścicielowi firmy „Kozaryn Transport Spedycja”

 

Hybrydowy Atego nagrodzony przed premierą

Daimler w zeszłym roku przekazał do testów konsumenckich pierwszeMercedes-Benz Atego BlueTec Hybrid oraz Mitsubishi Fuso Canter Eco Hybrid firmieDeutsche Post World Net. Auta jeżdżą w miastach oraz w transporciekrótkodystansowym. Fuso o napędzie elektryczno-dieslowskim jeździtakże w ośmiu firmach londyńskich, w zielonych strefach angielskiej stolicy.Atego dostał nagrodę za najlepsze rozwiązanie proekologiczne od władzWuerttembergii.

 

Rekordowa sprzedaż Mercedesa Atego z systemem Start-Stop

W pierwszym półroczu 2009 roku sprzedano ponad 2600 lekkichpojazdów ciężarowych Mercedes-Benz Atego wyposażonych w systemStart-Stop. To o około 1500 egzemplarzy, a więc o 130% więcej niż w całymroku 2008.

 

Ciężarowy Mercedes-Benz utrzymuje pozycje

Mimo wyjątkowo trudnej sytuacji w branży transportowej, Mercedes-Benzutrzymał dobrą pozycję na rynku samochodów ciężarowych o dmcpowyżej 6 t i zwiększył udziały rynkowe o 3% (do 16,9%) okopując siębezpiecznie na trzecim miejscu. Firma szczególnie cieszy się ze wzrostuudziałów w rynku ciągników siodłowych o 4% do poziomu 13,3,%.

 

Mercedes rozszerza gamę ciężarówek spełniających normę EEV

Norma EEV (Enhanced Environmentally Friendly Vehicle) zakłada poziom emisjicząstek stałych o jedną trzecią niższy niż określony już i takrygorystycznym limitem normy Euro 5. Od lipca 2010 w rozszerzonej oferciesamochodów ciężarowych znajdą się stopniowo kolejne modelepojazdów Mercedes-Benz Actros, Axor i Atego określonych klas mocy,wyposażane w technologię EEV.

 

Mercedes-Benz Atego BlueTec Hybrid został ciężarówką roku 2011

Nowym samochodem ciężarowym roku 2010 został nowy Mercedes Atego BlueTecHybrid. Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się na MiędzynarodowejWystawie Pojazdów Użytkowych (IAA) w Hanowerze. Jury podkreśliło, żewybór był podyktowany w dużej mierze rozwiązaniami, służącymitrosce o środowisko naturalne.

 

Mercedes pokazał swoją najnowszą ciężarówkę

Atego jest najmłodszą ciężarówką z gamy Mercedesa, któraspełnia wyśrubowaną normę Euro VI. Nowy model walczyć będzie w segmencie dystrybucyjnym pojazdów o dopuszczalnej masie od 6.5 do 16 ton.

 

Nowy Mercedes gotowy do ciężkich zadań

Mercedes wprowadza do sprzedaży ostatniego, czyli czwartego członka swojejrodziny ciężarówek, która spełnia normy emisji spalin Euro VI.Mercedes-Benz Atego dostępny jest teraz z nowym układem napędowym,innowacyjnym zawieszeniem i całkowicie nowo zaprojektowaną kabiną.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019