Wyszukiwałeś:

Atos

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Atos

Spróbuj też wyszukać: atos pprzeguby atos akumulator toyota

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Wszystko o samochodach Hyundai Atos

Najnowszy Hyundai Atos Prime zaprezentowany został podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku, jednak na polskim rynku zadebiutował dopiero w 2007 r. Pierwsza generacja Atosa produkowana była w latach 1997-2002. Hyundai Atos Prime to najmniejszy model w gamie koreańskiej firmy, ryw...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 

Wątek na forum: Nowy Hyundai Amica

zwykly hundaj atos ~moto maniak

 

Wątek na forum: Taki będzie nowy Hyundai Atos

na pewno ladnejszy niz obecny atos, cos w stylu getza, mnie sie podoba ~karakan

 

Nowy rywal Sparka, Picanto i Pandy

Hyundai Motor Poland zgodnie z zapowiedziami wprowadził na polski rynek modelAtos Prime. Gruntownie odświeżony stylistycznie i technologicznie Atosuzupełni ofertę Hyundaia w segmencie najmniejszych samochodów miejskich. Napolskim rynku będzie konkurował między innymi z Chevroletem Spark, OplemAgila, Kią Picanto czy Fiatem Panda.

 

Nowości Hyundaia z rocznika 2007

Wśród gamy modelowej Hyundaia z rocznika 2007 pojawiły się trzy nowości:limitowana wersja Top-Line trzech modeli Atos, Getz i Accent; Sonata z nowymsilnikiem benzynowym o pojemności 2,0 litra oraz dostawczy H-1 Van z nowymsilnikiem 2,5 litra CRDi.

 

Dni otwarte u Hyundaia

Hyundai Motor Poland organizuje w dniach 17-20 maja Dni Otwarte. W tym okresieobowiązuje oferta promocyjna na wybrane modele (Atos, Getz, Accent, Santa Fe),która będzie przedłużona aż do 31 maja.

 
 

Hyundai Atos: Szkoda

3.75 Wielka szkodaże już się go nieprodukuje Dla mniej bogatego Polaka super autko tak w mieścia jak i w trasiebez problemu 300km (bez wysiadania)

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019