Wyszukiwałeś:

Audi X

Matrix X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Audi Matrix

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Nowe reflektory diodowe Audi

Przewaga dzięki technice. To hasło, które zna każdy i kojarzy zproducentem z Ingolstadt. Dziś niemiecki producent chce po raz kolejnypokazać moc tego hasła prezentując nowe reflektory diodowe Audi Matrix.

 

Nowe Audi A8 odpowiedzią na Mercedesa W222

Targi we Frankfurcie zbliżają się wielkimi krokami i to na nich Audipostanowiło oficjalnie przedstawić nową generację swojego flagowego modelu.Audi wraz z nowym A8 podnosi rękawice rzuconą przez najnowszą Klasę SMercedesa.

 

Audi Quattro powraca!

Audi dziś w nocy zaprezentowało zdjęcia studyjnego modelu, który zakilka dni zostanie pokazany oficjalnie na targach IAA we Frankfurcie. Otokolejne wcielenie następcy Audi quattro -  Audi Sport Quattro concept.

 

Audi zmiksowało R8 i Q7

Audi Nunak Quattro Concept, to kolejny studyjny model, który debiutujena targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Miejmy nadzieję jednak, że autonie trafi do seryjnej produkcji. Połączenie SUVa i sportowego samochodu tonie jest dobra droga.

 

Nowe Audi A8: Znów bez rewolucji

Ekipa zarządzająca marką Audi jest bardzo pewna swoich produktów. Wczasie, gdy na rynku pojawiła się rewolucyjna i długo oczekiwana Klasa S odMercedesa, Audi wprowadza zaledwie face-lifting swojej flagowej limuzyny. Czy towystarczy by zawojować rynkiem?

 

Audi odsłania Allroad Shooting Brake

Dziś startują targi motoryzacyjne w Detroit, mieście, w którymnarodziła się amerykańska motoryzacja. To tam producent z Ingolstadtpostanowił pokazać model Allroad Shooting Brake.

 

Audi TT stylistyczną innowacją roku

Na polski rynek wjedzie lada moment, ale już może się pochwalić pierwszyminagrodami. Nowa generacja Audi TT została właśnie okrzyknięta stylistycznąinnowacją roku.

 

Ceny Audi TT w Polsce

Audi TT w najnowszej odsłonie już jest oferowane na polskim rynku. A"już za chwilę" na rynek trafi model TT S oraz TT Roadster, takżew mocniejszym wydaniu. Cennik nowego Audi TT startuje od blisko 160 tys.złotych.

 

Nowe Audi A6 - ulepszona klasa biznes

Na polski rynek wchodzi nowa wersja Audi A6. Co się zmieniło? Przede wszystkimbardzo subtelnie wygląd zewnętrzny. Więcej zmian nastąpiło w jego wnętrzu.Pojawiły się nowe silniki, skrzynie biegów, reflektory oraz systemrozrywki. Zarówno wersja Limousine jak i Avant mają być jeszczebardziej atrakcyjne.

 

Nowe światła w Audi

Matrix OLED - tak się nazywa najnowsza technologia oświetleniowa,którą niebawem nowe modele Audi będą oślepiać konkurencję. Po razpierwszy nowe dzieło inżynierów z Ingolstadt zaświeci na wystawie weFrankfurcie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Audi Matrix".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019